languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Świętując 40-lecie
wtorek, 29 sierpień 2023 08:59

Świętując 40-lecie

Russell Bedford International wydał właśnie jubileuszową, 40. edycję swojego magazynu „Business World”, który dostarcza najnowszych komentarzy i analiz napisanych przez specjalistów z sieci RB wraz z gościnnymi autorami z innych organizacji z całego świata. Zachęcamy do lektury

Artykuły w najnowszym wydaniu:

  • Innowacja – klucz do optymalizacji pracy

Korzystając ze słynnego przykładu z Major League Baseball, Mylène Pontbriand, partner podatkowy w FBL, firmie członkowskiej Russell Bedford International w Montrealu, omawia, w jaki sposób poszerzanie horyzontów oraz patrzenie poza statystyki i standardowe umiejętności może prowadzić do sukcesu.

  • Przepisy ESG i ich wpływ na MŚP i łańcuchy dostaw

Mark Wirth, partner w Zampa Debattista, firmie członkowskiej Russell Bedford na Malcie, omawia, w jaki sposób firmy, które działają proaktywnie w odniesieniu do ESG, mogą zwiększyć wartość marki poprzez kreatywne myślenie o ryzyku i możliwościach zarówno wewnętrznie, jak i w swoich łańcuchach dostaw.

  • Wejście na rynek globalny – pierwsze kroki

Wiele firm przyciągają korzyści płynące z ekspansji międzynarodowej, ale co należy wziąć pod uwagę przed podjęciem tego dużego kroku? W tym artykule eksperci z firm członkowskich Russell Bedford przedstawiają kluczowe obszary, na których powinna skupić się każda firma myśląca o wejściu na rynek globalny.

  • Employer branding to coś więcej niż kosz owoców

W tym artykule Markus Liebeg i Simone Wesiak z firmy członkowskiej Russell Bedford w Grazu przyglądają się temu, co jest potrzebne, aby pozycjonować swoją firmę jako atrakcyjnego pracodawcę.

  • Jak certyfikacja B Corp może odmienić twój biznes

Hayley Plimley, dyrektor ds. marketingu i ESG w firmie księgowej DJH Mitten Clarke z Wielkiej Brytanii, będącej członkiem Russell Bedford International, przedstawia sześć kluczowych obszarów, w których certyfikacja B Corp może wyróżnić firmę.

  • Przywództwo – często niewykorzystywany zasób

Istnieje wiele rodzajów przywództwa: służebne, sytuacyjne, transformacyjne i wizjonerskie, by wymienić tylko kilka z nich. Michael Quigley z firmy Kataholos, dostawcy kursów rozwoju zawodowego i osobistego, omawia pierwsze zasady przywództwa.

  • Jak zmotywować zespół do osiągnięcia sukcesu?

W tym artykule Vanessa Sweeney, practice maanger w Lee Green, firmie członkowskiej Russell Bedford International z Adelajdy, przedstawia kilka kroków, które można podjąć, aby zmienić sposób myślenia o motywacji w firmie, jednocześnie kultywując kulturę zaangażowania i wzmocnienia.

Link do wydania:

https://www.calameo.com/read/00251923832c7f06dc80f?page=1&fbclid=IwAR2KjDJTHQ1nCw1yDKp3-kIqr52gTBBmaeIDABwMs8zQQ2OvW0HuRCnnqoY

 

Russell  Bedford Poland

Russell Bedford Poland

W Russell Bedford Poland łączymy potencjał naszych ekspertów z wielu branż, oferując Państwu usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, audytu, księgowości oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i biznesowego.

Na polskim rynku usług profesjonalnych działamy od 2011 roku, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i w Bydgoszczy. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Nasz zespół tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, doradcy restrukturyzacyjni, księgowi, biegli rewidenci, biegli ds. wycen, analitycy finansowi i inni specjaliści.

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi