languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Konferencja „30-lecie podatku od towarów i usług oraz akcyzy w Polsce”
wtorek, 20 czerwiec 2023 09:28

Konferencja „30-lecie podatku od towarów i usług oraz akcyzy w Polsce”

4 lipca 2023 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa WPiA UW, podczas której dr Andrzej Dmowski będzie prelegentem. CEO Russell Bedford Poland znalazł się również w Radzie Naukowej Konferencji.

Konferencja ma na celu nie tylko podsumowanie dorobku legislacyjnego, judykatury i piśmiennictwa dotyczącego podatku od towarów i usług oraz akcyzy, ale także konfrontację ich pierwotnych wersji krajowych ze współczesnymi koncepcjami unijnymi. Konferencja stanowi też doskonałą okazję do spojrzenia w przyszłość i refleksję nad efektywnym opodatkowaniem konsumpcji w warunkach recesji gospodarczej.

Andrzej Dmowski wystąpi po godz. 14.00 z prelekcją pt.: „Prawo do odliczenia podatku VAT naliczonego oraz ograniczenie tego prawa – podsumowanie doświadczeń krajowych i międzynarodowych”.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym: prelegenci, uczestnicy dyskusji panelowej oraz zaproszeni Goście będą zgromadzeni na auli (Sala Senatu UW, Pałac Kazimierzowski), natomiast pozostali uczestnicy – zdalnie w trybie online. Link do udziału w wydarzeniu zostanie przesłany na adres e-mail podany przy rejestracji.

Rejestracja możliwa jest na stronie:

https://www.wpia.uw.edu.pl/pl/konferencje/ogolnopolska-konferencja-naukowa-wpia-uw-pt-30-lecie-podatku-od-towarow-i-uslug-oraz-akcyzy-w-polsce

Tam też znajduje się szczegółowy program wydarzenia.

 

Russell Bedford Poland

Russell Bedford Poland

W Russell Bedford Poland łączymy potencjał naszych ekspertów z wielu branż, oferując Państwu usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, audytu, księgowości oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i biznesowego.

Na polskim rynku usług profesjonalnych działamy od 2011 roku, nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i w Bydgoszczy. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Nasz zespół tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, doradcy restrukturyzacyjni, księgowi, biegli rewidenci, biegli ds. wycen, analitycy finansowi i inni specjaliści.

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi