czwartek, 04 sierpień 2022 07:04

Grau & Partner dołącza do Russell Bedford jako drugi członek we Frankfurcie

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie Grau & Partner na nowego członka we Frankfurcie w Niemczech.

Firma Grau & Partner z siedzibą w centrum Frankfurtu istnieje od około 70 lat. Z pięcioma partnerami i 50 pracownikami oferuje pełen zakres usług audytorskich, doradztwa podatkowego, księgowego i doradztwa biznesowego. Klientami firmy są zazwyczaj duże i średnie firmy, a także przedsiębiorcy z różnych branż. Wiele firm będących klientami firmy ma interesy międzynarodowe.

 „Serdecznie witamy w Grau & Partner! – komentuje Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Szeroki zakres usług i wiedza specjalistyczna, które Grau & Partner wniesie do sieci, jest znaczącym wzmocnieniem obecności Russell Bedford w Niemczech. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak firma rozwija się i rozkwita dzięki wsparciu i pomocy innych członków naszej sieci na całym świecie”.

Prof. dr Andreas J. Grau, partner Grau & Partner, dodał: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do Russell Bedford International. Przeprowadzka była ostatecznie decyzją klientów. Nasi klienci mają międzynarodowe potrzeby w zakresie wsparcia, a zatem członkostwo w międzynarodowej sieci ekspertów ma kluczowe znaczenie dla zdolności naszej firmy do rozwoju, przy jednoczesnym spełnianiu wymagań naszych klientów.”

Andreas M. Grimm, partner Grau & Partner, dodał: „To bardzo ekscytujący moment zmian dla naszej firmy i cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy rozdział”.

Johann Klein, partner Beeh & Happich GmbH, członek Russell Bedford we Frankfurcie od ponad 30 lat, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać Grau & Partner jako najnowszego członka sieci w Niemczech. Nie mogę się doczekać nawiązania kontaktu z naszymi nowymi sąsiadami we Frankfurcie i rozpoczęcia współpracy z zespołem, gdy będziemy świadczyć kompleksowe usługi naszym wspólnym klientom”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ
RB__Poland Stawka VAT przy refakturowaniu kosztów ubezpieczenia przedmiotu leasingu na leasingobiorcę - Russell Bedford https://t.co/427FLNijsR