czwartek, 28 lipiec 2022 21:43

Russell Bedford dołącza do grona finalistów International Accounting Bulletin Awards 2022

Globalna sieć księgowa, Russell Bedford International, została uhonorowana tytułem „Inicjatywy roku na rzecz dobrostanu” podczas ceremonii wręczenia nagród International Accounting Bulletin Awards 2022, która odbyła się w kultowym hotelu Waldorf Hilton w Londynie w środę, 29 czerwca 2022 r.

Nagroda „Wellbeing Initiative of the Year” jest uznaniem dla inicjatywy, jaką organizacja branżowa poczyniła w celu wsparcia fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia swoich pracowników i członków od początku pandemii Covid-19. Russell Bedford dostarczył wymiernych dowodów n to, że inicjatywa na rzecz wellbeng działa. Udowadniają to referencje, które pokazują, w jaki sposób Russell Bedford wspierał swoją społeczność. Inicjatywa obejmuje przeprowadzenie 16 niestandardowych sesji szkoleniowych online, dostęp do internetowej platformy edukacyjnej z kursami e-learningowymi na temat stresu, zdrowia psychicznego i całościowego i umiejętności komunikacyjnych, a także dodatkowe cztery intensywne 90-minutowe szkolenia online z trenerem Michaelem Quigleyem przez cały 2022 rok.

 „Ta nagroda jest wyrazem uznania dla naszych wysiłków i osiągnięć w zakresie zapewniania pomocy naszym ludziom na całym świecie w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego oraz dla pracy, którą wykonywaliśmy z Michaelem Quigley na bieżąco przez cały ostatni okres – skomentował Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Dziękuję mojemu super oddanemu i pełnemu pasji zespołowi, naszym ponad 8000 osobom w firmach członkowskich na całym świecie i całej załodze zarówno za ich pracę w zakresie podnoszenia inicjatywy, jak i udział w różnych oferowanych szkoleniach, które przynoszą korzyści wszystkim i które sprawiają, że są one tak cenne dla naszych pracowników”.

 

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ
RB__Poland Stawka VAT przy refakturowaniu kosztów ubezpieczenia przedmiotu leasingu na leasingobiorcę - Russell Bedford https://t.co/427FLNijsR