languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/Russell Bedford współpracuje z IAB w dodatku „Przyszłość pracy”
poniedziałek, 11 lipiec 2022 05:53

Russell Bedford współpracuje z IAB w dodatku „Przyszłość pracy”

Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik Obraz autorstwa rawpixel.com na Freepik

Russell Bedford International z dumą współpracuje z Międzynarodowym Biuletynem Rachunkowym w dodatku „Przyszłość pracy”. Publikacja, która ukazała się w czerwcu 2022 r., zawierała dwa artykuły Russell Bedford, w tym „Zaangażowanie i dobre samopoczucie pracowników – dbanie o nasz największy atut” oraz studium przypadku dotyczące wydarzenia Młodzi Liderzy Russell Bedford, które odbyło się w Lizbonie w listopadzie 2021 r.

„Doświadczenia pracowników są kluczem do przyciągania i utrzymywania produktywnych współpracowników – mówi Zoya Malik, redaktor naczelna. – Zaangażowanie pracowników, dobre samopoczucie, szkolenia i utrzymanie były najważniejsze dla wszystkich uczestników dodatku IAB Future of Work. Kilka aspektów zwiększania doświadczenia pracowników polega na tworzeniu pozytywnych ram dla codziennej kultury pracy, wzrostu i rozwoju”.

„Praca z Zoyą i zespołem IAB nad tym projektem była przyjemnością – komentuje Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Rozwój ludzi zawsze był priorytetem dla Russell Bedford, nie tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy członkowie potrzebowali jeszcze większego wsparcia w tej dziedzinie, podczas pandemii. Naszym największym atutem zawsze będą nasi ludzie. Kiedy wybuchła pandemia, pierwszym pytaniem, jakie sobie zadaliśmy, było: jak utrzymać program? Obserwowanie rozwoju tego obszaru sieci i rozkwitu naszej oferty było bardzo satysfakcjonujące, ponieważ widzieliśmy, jak wielu naszych ludzi czerpie z tego tak pozytywne i długotrwałe korzyści”.

Sprawdź najnowszy numer "Future of Work" 

 

Kasia

Kasia

Nasze publikacje

rbmagazine

 

Luty 2023

RB Magazine numer 91

pobierz magazyn

rbiuletyn

 

Styczeń 2023

RB Biuletyn numer 42

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi