wtorek, 10 maj 2022 10:56

XVI ranking Rzeczpospolitej. Nadal mocna pozycja Russell Bedford

Redakcja „Rzeczpospolitej” już po raz szesnasty zorganizowała ranking firm doradztwa podatkowego. Zaprezentowano największe firmy na rynku doradztwa. Wśród nich po raz kolejny pojawia się Russell Bedford. Potwierdza to mocną pozycję firmy.

Zestawienie Rzeczpospolitej wskazuje na dobrą kondycję branży. Ze względu na zmieniające się otoczenie prawne, w tym największy od lat pakiet zmian Polskiego ładu, doradcy mieli sporo pracy i ich usługi cieszyły się zainteresowaniem.

W rankingu według przychodów zajmujemy 19. miejsce, a według liczby doradców podatkowych – 40.

Z roku na rok rozwijamy się, aby móc jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam zadania. Ma to swoje odzwierciedlenie w wynikach kolejnych największych rankingów w skali krajowej.

Niezmiernie nam miło, że jesteśmy również w tym roku obecni w tym prestiżowym zestawieniu.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Wprowadzenie preferencji dla samotnych rodziców w Polskim Ładzie 2.0 - Russell Bedford https://t.co/ykFcWvpYt4
RB__Poland Prezentacja i ujawnienie informacji w sprawozdaniu finansowym według KSR nr 8. - Russell Bedford https://t.co/Mv6LP8XvYY
RB__Poland Działalność deweloperska według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 8 - Russell Bedford https://t.co/o62rFHzWMo
RB__Poland Ograniczenie dostępu do zawodu księgowego? - Russell Bedford https://t.co/YWiQ1gV1QC