poniedziałek, 15 listopad 2021 08:30

Russell Bedford International odświeża strategiczne pozycjonowanie

Chcąc wykorzystać liczne sukcesy sieci w ostatnich latach, Russell Bedford International rozpoczął przegląd swojej strategii, badając, dlaczego sieć istnieje, czym chce się stać i jak jej wizja zostanie spełniona.

Poprzez proces konsultacji z wolontariuszami z firm członkowskich i kilka sesji z globalną radą dyrektorów stwierdzono, że nie ma potrzeby dokonywania fundamentalnej zmiany, należy tylko przyjąć i promować wyjątkowość i wartości sieci, budowanie na jej mocnych stronach i wspólnocie.

Niedawne udane spotkania pokazują również, że wykorzystując zalety bycia bardziej elastyczną siecią, zamiast na przykład narzucać pełną politykę przyjmowania marki, sieć może przemawiać do większych firm średniej wielkości, co czyni Russell Bedford wiarygodnym wyborem dla wszystkich.

Po konsultacjach z zarządami regionalnymi w regionie APAC, EMEA, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej omówiono ustalenia zarządu globalnego, co dało jasny zarys wizji Russell Bedford: „Być globalną siecią z wyboru dla niezależnych firm świadczących profesjonalne usługi, które zobowiązały się do dzielenia się podstawowymi wartościami i umożliwiania swoim klientom lepszego prowadzenia działalności na całym świecie.

MISJA

Russell Bedford ma wyposażyć i wzmocnić swoich ludzi, aby oni i ich klienci szli dalej ku lepszej przyszłości.

WARTOŚCI

Zasady Russell Bedford kształtujące każdą interakcję z klientem dostarczane przez każdą firmę członkowską, to:

  • KOMUNIKACJA
  • WSPÓŁPRACA
  • POZYTYWNY WPŁYW
  • DOSKONALI CZŁONKOWIE SIECI
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI OBSŁUGA KLIENTA i MARKA zostały uznane za trzy główne elementy spajające sieć.

Russell Bedford jest przekonany, że dzięki doskonałemu przywództwu i odpowiednim zasobom wspierającym każdy region, wraz z członkami zgodnymi z podstawowymi wartościami sieci i zaangażowanymi w rozwój, powstanie lepsza przyszłość.

Dodatkowo sieć ponownie podkreśliła znaczenie jakości, zaufania i budowania relacji, a także promowania specjalistów, centrów doskonałości i nowoczesnych technologii.

Ponadto Russell Bedford będzie nadal przywiązywać wielką wagę do rozwoju ludzi oraz polityk i praktyk skoncentrowanych na współczesnych kwestiach, takich jak: różnorodność i inkluzja środowiska, sprawy społeczne i zarządzanie oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Jako organizacja członkowska sieć uznała, że ​​ważne jest, aby odpowiedzialność za wynikające z tego działania i priorytety była dzielona między biuro centralne i zarząd globalny, zarządy regionalne i samych członków.

- Podczas tej pandemii dokonaliśmy przeglądu, dokonaliśmy ponownej oceny, ulepszyliśmy, pomogliśmy naszym ludziom w rozwoju osobistym i zawodowym – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedfor. – Zapewniliśmy kursy na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, seminaria internetowe na temat nowych warunków pracy i przywództwa w zmieniających się czasach, stworzyliśmy kilka nowych inicjatyw i wnosiliśmy wkład w wartościowe cele charytatywne.

 - Wizja Russell Bedford jest oparta na zasadzie, że sieć chce, aby jej członkowie i ich klienci prowadzili lepsze interesy na całym świecie – mówi Bruce Saward, globalny przewodniczący sieci. – Oczekujemy, że dzięki jasnej wizji i misji Russell Bedford będzie nadal rozwijał się szybciej niż inne międzynarodowe sieci księgowe.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Umorzenie udziałów a konieczność obniżenia kapitału zakładowego - Russell Bedford https://t.co/AnnaFvqbmc
RB__Poland Nowelizacja projektu ustawy o fundacji rodzinnej – zmiany w zakresie opodatkowania fundacji oraz jej beneficjentów… https://t.co/2IhwjBL4N3
RB__Poland Kto ma obowiązek powołania inspektora ochrony danych - Russell Bedford https://t.co/3RxgyehGpF
RB__Poland Zmiany w Polskiej Spółce Holdingowej od 2023 roku - Russell Bedford https://t.co/aqYlWXWef4