piątek, 05 listopad 2021 08:23

Russell Bedford nominowany do nagrody „Sieć Roku” 2021!

Russell Bedford International został wybrany jako jeden z zaledwie dwóch finalistów w kategorii „Sieć roku” w konkursie Digital Accountancy Awards 2021.

Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się w czwartek, 4 listopada 2021 r., o godz. Waldorf Hilton w Londynie. Kandydaci do nagrody musieli wykazać się realizacją strategii rentownego wzrostu, być rozpoznawani przez branżę jako renomowana marka, która konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości profesjonalne usługi i odniosła sukces w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

„To zaszczyt otrzymać kolejną nominację do nagrody od Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości podczas ich prestiżowych nagród Digital Accountancy Awards – komentuje Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford.  – Dziękuję mojemu zespołowi i naszym członkom za ich wkład w realizację strategii, która doprowadziła do tej nominacji. Takie uznanie daje refleksję odnośnie tego, jak daleko zaszliśmy i jak wiele osiągnęliśmy. Ważne jest, aby poświęcić czas na taką refleksję w świecie, który nigdy nie zwalnia tempa i zawsze prosi nas o więcej. Chociaż nie potrzebujemy nominacji do nagrody, aby przypomnieć nam o niesamowitej sieci, którą mamy lub o naszych niesamowitych członkach, którzy codziennie świadczą najwyższej klasy usługi klientom na całym świecie, to zawsze miło jest otrzymać takie uznanie. Wkład, który widzę na co dzień,  entuzjazm i chęci wzrostu i rozwoju naszych ludzi, wspierający ekspansję i rozwój tej sieci, sprawia, że ​​moja praca jest absolutną radością.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Umorzenie udziałów a konieczność obniżenia kapitału zakładowego - Russell Bedford https://t.co/AnnaFvqbmc
RB__Poland Nowelizacja projektu ustawy o fundacji rodzinnej – zmiany w zakresie opodatkowania fundacji oraz jej beneficjentów… https://t.co/2IhwjBL4N3
RB__Poland Kto ma obowiązek powołania inspektora ochrony danych - Russell Bedford https://t.co/3RxgyehGpF
RB__Poland Zmiany w Polskiej Spółce Holdingowej od 2023 roku - Russell Bedford https://t.co/aqYlWXWef4