środa, 03 listopad 2021 13:01

Nowe biuro Russell Bedford w Bydgoszczy!

Piękna Bydgoszcz, nazywana Wenecją Północy, jest kolejnym miastem, w którym pojawiła się siedziba Russell Bedford Poland. Nowe biuro znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku Modern Office, przy ulicy  Królowej Jadwigi 18, w centralnej dzielnicy Śródmieście.  

Bydgoskie biuro jest zarządzane przez Przemysława Kujawę, cenionego ekonomistę i doradcę podatkowego, specjalizującego się w cenach transferowych. Nowa siedziba mieści się w spektakularnym miejscu. Jest to 8-kondygnacyjny budynek biurowy, z pięknymi, nowoczesnymi wnętrzami, w wysokim standardzie. Lokalizacja w samym centrum miasta jest niezwykle dogodna, a bydgoski zespół gotowy do pracy już obsługuje pierwszych klientów, prowadząc dla nich ciekawe projekty.

Główne zakresy działalności biura to:

  1. a) kompleksowa obsługa księgowa podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  2. b) ceny transferowe w zakresie dokumentacji krajowych;
  3. c) restrukturyzacje przedsiębiorstw;
  4. d) doradztwo z zakresu podatków dochodowych.

Gorąco zapraszamy do kontaktu.

Fot. https://www.officemap.pl/office/modern-office

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs