środa, 06 październik 2021 12:36

Niebywały, aż 126 proc., wzrost usług doradczych Russell Bedford International

W zakresie usług doradztwa odnotowaliśmy aż 126 proc. wzrost, co poświadcza raport International Accounting Bulletin’s World Survey 2021.

W aktualnym wydaniu raportu, podsumowującego działanie światowych sieci w roku 2020, Russell Bedford International odnotowuje niebywały wzrost na polu usług doradztwa. Na usługach tego typu grupa zarobiła w ubiegłym roku 83,1 mln $.

Doradztwo – zarówno to prawne, jak i gospodarcze – to podstawa działalności sieci. Silny zespół ekspertów Russell Bedford dzieli się swą wiedzą na cały świecie, wspierając firmy, instytucje i osoby indywidualne, a także udzielając komentarzy wiodącym mediom.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs