piątek, 03 wrzesień 2021 07:37

Encinas dołącza do Russell Bedford w Boliwii

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie Encinas Auditores y Consultores na swoją firmę członkowską w Boliwii.  

Encinas znajduje się w pierwszej czwórce firm księgowych i audytorskich w Boliwii. Do niedawna był boliwijskim członkiem jednej z Wielkiej Czwórki. Założona w 2008 roku, firma z siedzibą w Santa Cruz, największym mieście i najważniejszym centrum biznesowym w Boliwii, świadczy szeroki zakres usług, w tym audytu, outsourcingu usług księgowych, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. Firma posiada lokale we własnym, nowoczesnym biurowcu, a partnerów wspiera zespół ponad 60 pracowników. Encinas posiada portfel najlepszych klientów, który obejmuje zarówno firmy lokalne, jak i filie międzynarodowych korporacji. Klienci Encinas działają w sektorach takich jak energetyka, surowce naturalne, ropa i gaz, górnictwo, produkcja i agrobiznes.

 „Nominacja Encinas to fantastyczny rozwój dla naszego regionu Ameryki Łacińskiej – skomentował Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Wnosi do sieci bogate doświadczenie i wiedzę fachową, jednocześnie wzmacniając obecność Russella Bedforda w regionie. Witam Saúla i jego zespół w naszej rozwijającej się sieci”.

Saúl Carlos Encinas Miranda, partner zarządzający Encinas, dodał: „Cieszymy się, że możemy rozpocząć ten nowy etap rozwoju naszej firmy, stając się członkami globalnej sieci Russell Bedford. Rozważając członkostwo, byliśmy szczególnie pod wrażeniem globalnego zasięgu sieci, i jesteśmy pewni, że będziemy nadal się rozwijać i świadczyć wysokiej jakości usługi w Boliwii. Naszym celem będzie teraz zapewnienie, że wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie dostępne za pośrednictwem sieci, jednocześnie dodając wartość dla naszych klientów”.

Daniel Ryba, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford na Amerykę Łacińską, dodał: „Cieszę się, że mogę powitać Encinas jako naszą nową firmę członkowską w Boliwii. Konsekwentny rozwój regionu Ameryki Łacińskiej to coś, z czego jestem bardzo dumny. Ten nowy dodatek jest kolejnym przykładem dokonanych postępów i jakości firm w sieci w regionie. Witamy Saula i jego zespół!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs