poniedziałek, 26 kwiecień 2021 13:37

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k. członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei to instytucja non profit, zrzeszająca podmioty gospodarcze związane głównie z rynkiem kolejowym. Powołana została w 1999 roku. Samorząd ten jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej.

Wśród członków Izby znaleźć można ponad 200 renomowanych firm, które doceniają współpracę ze względu na ciekawe projekty. Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei każdego roku organizuje mnóstwo konferencji tematycznych, seminariów, misji gospodarczych, szkoleń oraz warsztatów.

Doceniamy, że mogliśmy dołączyć do tej społeczności oraz mamy nadzieję na udaną współpracę.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
12hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk