środa, 17 luty 2021 08:03

Przegląd wyników sieci Russell Bedford za 2020 rok

13% wzrost globalnych przychodów i 9% zwiększenie personelu. Ubiegły rok był łaskawy dla grupy Russell Bedford. Pandemia pokazała naszą siłę, opartą na komunikacji i szacunku.

W porównaniu do 2019 odnotowaliśmy 102% wzrost, w tym 13% przyrost członków. Wpływ na to w dużej mierze miały działania w social mediach. Profil RB na Linkedin odnotował 25% wzrost miesięcznych wyświetleń. Wielkim sukcesem okazał się doroczny dzień „Taking You Further”, który podniósł zaangażowanie w mediach społecznościowych o 77%. Dzień ten to doskonałe podsumowanie niespotykanego wzrostu grupy. W tym dniu spotkali się ludzie z całego świata. Dzielili się swoimi doświadczeniami, mimo pandemii nawiązywali kontakty i tworzyli sieć, opartą na profesjonalizmie połączonym z pasją i radością z bycia w doskonałym miejscu i czasie, ze świetnymi ludźmi.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland 01.07. – kolejna data wdrożenia elektronicznego systemu KRS - Russell Bedford https://t.co/SPTIrrGa2w
RB__Poland Zapotrzebowanie na specjalistów do spraw prawnych wzrosło w 2020 roku - Russell Bedford https://t.co/YF0Yq7ejVo
RB__Poland Dopuszczalność zatrudnienia członka zarządu na etacie - Russell Bedford https://t.co/IKNwxDHJCD
RB__Poland Projekt ustawy o fundacji rodzinnej w konsultacjach - Russell Bedford https://t.co/h1zruQaipT