środa, 27 styczeń 2021 08:35

Zapraszamy na szkolenie "Zmiany w cenach transferowych"

Wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych zapraszamy na szkolenie "Zmiany w cenach transferowych", które poprowadzi dr Andrzej Dmowski.

Data i godz.: 12 lutego 2021 r., 10:00-15:15

Temat: "Zmiany w cenach transferowych"

Wykładowca: Pan dr Andrzej Dmowski (Doradca podatkowy)

Miejsce: online 

Liczba miejsc na szkolenie: 100 

 
Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się do Biura Oddziału na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem daty szkolenia, imienia i nazwiska uczestnika oraz danych do wystawienia faktury.
 
Nasze Biuro odpowie na Państwa zgłoszenie.
 
Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 250,00 zł/netto + 23% VAT (307,50 zł/brutto).
 
Rezerwacja miejsca tylko po dokonaniu wpłaty.
 
Konto do wpłat za uczestnictwo w szkoleniu:
Krajowa Izba Doradców Podatkowych O/WLKP
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
Nr konta (mBank): 91 1140 1124 0000 4004 3000 1027
 
 

UWAGA! 

1. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu zapisany uczestnik zobowiązany jest pisemnie zawiadomić Wielkopolski Oddział KIDP o niemożności wzięcia udziału w szkoleniu, najpóźniej do dnia 5 lutego 2021 r. pod rygorem obciążenia kosztami szkolenia. 

2. Szkolenie odbędzie się za pomocą platformy Clickmeeting. Link do szkolenia zostanie przesłany do uczestników w dniu 12 lutego 2021 r. w godz. 08:30-09:30 na e-mail podany w zgłoszeniu na szkolenie. Platforma nie wymaga instalacji. Uczestnicy potrzebują jedynie najnowszej wersji przeglądarki internetowej i stałego dostępu do Internetu. Uczestnicy będą widzieli oraz słyszeli wykładowcę, natomiast nie będą mogli zadawać pytań. Ewentualne pytania do wykładowcy prosimy o zadawanie na czacie na platformie Clickmeeting w trakcie szkolenia lub przesyłać po szkoleniu, tj. w dniu 12 lutego 2021 r. do godz. 16:00 na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odpowiedzi na pytania otrzymają Państwo po szkoleniu.

3. Link aktywacyjny do szkolenia jest wysyłany bezpośrednio z platformy Clickmeeting. Nie jest wysyłany z e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W dniu szkolenia prosimy o sprawdzenie również folderu SPAM, ponieważ link z Clickmeeting może trafić do SPAMU.

4. W razie pytań technicznych odnośnie logowania się do platformy Clickmeeting prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 723 571 296) w dniu szkolenia w godz. 08:30-09:30.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Jeszcze w tym roku ma ruszyć Krajowy System e-Faktur (KSeF) - Russell Bedford https://t.co/EXKrN5n0Zp
RB__Poland Nowości w Tarczy 7.0. - Russell Bedford https://t.co/DToqBUoi6H
RB__Poland Podatkowe FAQ. Jak rozliczać ulgę dla młodych? - Russell Bedford https://t.co/W4q5rHTOhy
RB__Poland UODO wskazuje na nieprecyzyjne zapisy noweli kodeksu karnego - Russell Bedford https://t.co/I72mlf0X2Z