wtorek, 15 grudzień 2020 13:19

Doroczny dzień "Taking You Further" dał nam nadzieję i napełnił otuchą

Tegoroczna edycja Dnia Russell Bedford odbyła się w piątek 4 grudnia 2020 r., a jej zwieńczeniem była globalna, wirtualna impreza.

Ten ważny moment w kalendarzu Russella Bedforda stał się okazją do refleksji, podsumowania minionego roku i świętowania sukcesów sieci. To także czas na zastanowienie się nad celami Russell Bedford i wartościami, które są integralną częścią istnienia grupy, a mianowicie: odpowiedzialnością, uczciwością, profesjonalizmem, doskonałością, kształtowaniem pozytywnego wpływu i globalnej współpracy.

W tym roku członkowie na całym świecie zaangażowali się, aby wymyślić kreatywne sposoby świętowania tego dnia, pomimo wyzwań, jakie stanowiły dla nich ograniczenia w związku z Covid.

Russell Bedford Colombia przyjął postawę ekologiczną, angażując cały zespół w produkcję Ecobricks, wykorzystywanych do budowy mebli, ścian, a nawet budynków, z odpadów plastikowych. Kenijska firma Russell Bedford Alexandra & Associates ubrała się w Kitenges, rodzaj afrykańskiego stroju, na imprezę biurową z tradycyjną afrykańską muzyką i tańcem. Australijskie firmy Russella Bedforda połączyły siły w „wirtualnym” spacerze po swoim kraju, zbierając fundusze na cele charytatywne; a firma z Libanu, Bureau Saghir & Associates, zasadziła drzewo cedrowe, godło Libanu, które znajduje się na fladze narodowej, nadając mu imię Russella Bedforda.

Wszyscy członkowie sieci współtworzyli mapę świata Russella Bedforda, dzieląc się interesującymi faktami o sobie, swoich hobby i krajach, a także zapisali się do sieciowej inicjatywy „szybkich randek”, która daje możliwość poznania swoich odpowiedników na całym świecie. Stephen Hamlet, odnosząc się do tego, dlaczego sieć świętuje dzień Taking You Further, odpowiedział: „To znacznie więcej niż tylko okazja marketingowa. Dzień Taking You Further zrodził się z chęci uczczenia naszej rozwijającej się sieci i ludzi, którzy tak ciężko pracują, aby zachować i utrzymać nasze wspólne  wartości. „Podążając dalej” to slogan firmy Russella Bedforda, ale to coś więcej niż tylko slogan – to uosobienie systemu przekonań i wartości naszej sieci. Nasi członkowie regularnie odwołują się do tego hasła, gdy mówią o wizji i celach własnej firmy - wierzą w to. Ich entuzjazm przez cały rok był zdumiewający. Nie mam złudzeń co do tego, że zespoły w naszych firmach członkowskich nie znalazły się w tym roku pod ogromną presją. Poświęcili dodatkowe godziny, aby spełnić oczekiwania swoich klientów, jednocześnie wykonując szereg innych życiowych obowiązków, często pod jednym dachem z całą rodziną, z małą przerwą od tego cyklu. Jednak nadal się skupiali, inwestując w członkostwo w sieci i pielęgnując ważne relacje, które nawiązali dzięki Russellowi Bedfordowi. Oni znają wartość silnych i godnych zaufania połączeń. Osoby osiągające dobre wyniki w naszym świecie rzadko osiągają poziom sukcesu samodzielnie. Docierają tam, ucząc się od otaczających ich osób. Proszą o pomoc lub wiedzę osoby posiadające specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Podczas tego procesu docierania do nich budują wokół siebie solidną sieć zaufanych połączeń, z których można skorzystać w razie potrzeby. Czasem mentor, czasem doradca, czasem przyjaciel. To jest sedno Russella Bedforda. I warto to uczcić!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ministerstwo Sprawiedliwości chce utworzyć Sąd Ochrony Wolności Słowa - Russell Bedford https://t.co/W6ffkXdBOu
RB__Poland Nowe prawo zamówień publicznych – najważniejsze zmiany - Russell Bedford https://t.co/s7GH7V8PSw
RB__Poland Rozszerzenie elementów w lokalnej dokumentacji oraz aktualizacja TPR, czyli kolejne zmiany w cenach transferowych -… https://t.co/2VJMk0zRDg
RB__Poland Nowelizacja ustawy o własności lokali - dłużnicy stracą dach nad głową - Russell Bedford https://t.co/Wh3Gngc88v