poniedziałek, 14 wrzesień 2020 06:29

Dzień frankowicza w Russell Bedford Katowice – bezpłatne konsultacje. Zgłoszenia do 19 października

Zapraszamy na indywidualne spotkania do katowickiego oddziału Russell Bedford Poland. Odbędą się one 22 października 2020 roku. Podczas rozmowy z naszymi prawnikami przedstawimy dostępne możliwości dochodzenia zmiany warunków w umowach zawartych w CHF oraz aktualne kierunki w orzecznictwie w sprawach frankowych.

Jeżeli wasz kredyt we frankach kosztuje coraz więcej, to jest właściwy moment na podjęcie działań. Wskażemy co można zrobić, aby zmniejszyć rosnące koszty kredytu we frankach szwajcarskich zaciągniętego wiele lat temu.

Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne

Przewidywany czas trwania pojedynczej konsultacji wynosi ok. 30 min.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Dla państwa wygody i bezpieczeństwa istnieje również możliwość spotkania online za pośrednictwem szyfrowanego połączenia.

W sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się do 19.10., z panią Moniką Lew, tel. 32 731 34 20, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Russell Bedford Poland
Biuro w Katowicach
ul. Lompy 14
40-040 Katowice

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland W Russell Bedford Poland nie zwalniamy tempa! - Russell Bedford https://t.co/INecZCTW7D
RB__Poland Wyższa akcyza na samochody używane ma zablokować ich sprowadzanie z Niemiec - Russell Bedford https://t.co/apiuekpNHy
RB__Poland Podatki zagraniczne: łatanie budżetu podwyżką podatków – tak to się robi w Rosji - Russell Bedford https://t.co/JAnmw9XYFf
RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV