środa, 29 lipiec 2020 12:35

Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford ogłosiła powołanie GKM (Gomez-Gnali, Mure & Associés) na swoją firmę członkowską w Republice Konga.

Założona w 1998 roku firma GKM Audit & Conseil ma biura w Pointe Noire i Brazzaville, dwóch największych miastach w kraju.

GKM świadczy szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i konsultingowych, w tym specjalistyczne działy zajmujące się obsługą prawną, doradztwem podatkowym i informatycznym. Firma posiada licencję na przeprowadzanie audytów w całym regionie CEMAC - Wspólnoty Gospodarczej i Walutowej Afryki Środkowej .

Klienci GKM działają w wielu sektorach i obejmują międzynarodowe agencje darczyńców, firmy naftowe i gazowe oraz tytoniowe.

 Z przyjemnością witam GKM w Russell Bedford – komentuje dyrektor generalny Russella Bedforda, Stephen Hamlet. – Sieć poczyniła znaczne postępy we frankofońskiej Afryce Zachodniej. Dołączenie GKM, wraz z powołaniem ARC w Kamerunie w styczniu, znacznie wzmacnia naszą już solidną obecność na kontynencie. Serdecznie witamy André i jego zespół w sieci i życzymy im sukcesów w roli nowych członków.

André Gomez-Gnali, partner zarządzający w GKM Audit & Conseil, dodaje:  – cieszymy się, że możemy rozpocząć nową podróż rozwoju naszej firmy. Wielu naszych klientów prowadzi działalność międzynarodową, dlatego ważne jest, aby zaszczepić zaufanie do naszej zdolności do obsługi w każdym miejscu na świecie. Jeśli chodzi o naszą przyszłą strategię, zamierzamy wykorzystać członkostwo w naszej globalnej sieci, co z pewnością zwiększy wiarygodność naszej firmy na rynkach lokalnych i regionalnych.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
13hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk