wtorek, 28 lipiec 2020 08:04

Wysokie pozycje Russell Bedford w rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

W 18. edycji rankingu kancelarii prawnych Rzeczpospolitej wzięła udział rekordowa liczba kancelarii. Aż 312 zespołów stanęło do rywalizacji w klasyfikacji wielkościowej. Russell Bedford wciąż utrzymuje się na wysokich pozycjach.

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k. pod względem liczby prawników ogółem zajęła 107. miejsce! 127. miejsce natomiast przypada nam w zestawieniu pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

Otrzymaliśmy także wyróżnienie za prowadzenie doradztwa prawnego w czasie pandemii. Bardzo nam miło, że nasza strona internetowa i zamieszczane na niej treści dotyczące tarcz antykryzysowych, zostały docenione przez organizatorów rankingu. Wierzymy, że nasze doradztwo, pomogło wielu przedsiębiorcom zrozumieć zawiłe regulacje prawne i znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Zespół Russell Bedford ma jeszcze więcej zapału do pracy i ciekawych pomysłów, dlatego z chęcią będzie stawać w szranki z innymi kancelariami w kolejnych edycjach rankingu.

116310916 731604264050009 6450557519142953415 n

127

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
11hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk