wtorek, 28 lipiec 2020 08:04

Wysokie pozycje Russell Bedford w rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

W 18. edycji rankingu kancelarii prawnych Rzeczpospolitej wzięła udział rekordowa liczba kancelarii. Aż 312 zespołów stanęło do rywalizacji w klasyfikacji wielkościowej. Russell Bedford wciąż utrzymuje się na wysokich pozycjach.

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k. pod względem liczby prawników ogółem zajęła 107. miejsce! 127. miejsce natomiast przypada nam w zestawieniu pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

Otrzymaliśmy także wyróżnienie za prowadzenie doradztwa prawnego w czasie pandemii. Bardzo nam miło, że nasza strona internetowa i zamieszczane na niej treści dotyczące tarcz antykryzysowych, zostały docenione przez organizatorów rankingu. Wierzymy, że nasze doradztwo, pomogło wielu przedsiębiorcom zrozumieć zawiłe regulacje prawne i znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Zespół Russell Bedford ma jeszcze więcej zapału do pracy i ciekawych pomysłów, dlatego z chęcią będzie stawać w szranki z innymi kancelariami w kolejnych edycjach rankingu.

116310916 731604264050009 6450557519142953415 n

127

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx