Postępowanie cywilne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prawnicy Kancelarii będą z najwyższym zaangażowaniem i uwzględnieniem Państwa interesów prowadzić postępowania sądowe we wszystkich sprawach spornych skierowanych przeciwko Państwa firmie, ale też w sprawach przeciwko nierzetelnemu kontrahentowi, czy pracownikowi.

Pomożemy także w negocjacjach, podczas mediacji, a także na etapie postępowania egzekucyjnego.

Przygotujemy dla Państwa i będziemy prowadzili następujące postępowania:

  • postępowanie przesądowe związane z polubownym rozwiązaniem sporu (wezwania do zapłaty, wezwania do polubownego rozwiązania sporu, zawezwania do próby ugodowej)
  • negocjacje i mediacje (pomoc w ustaleniu stanowiska, możliwych rozwiązań, analizy korzyści i strat, uzgodnienie warunków ugód)
  • postępowanie przez sądami powszechnymi, oraz przed Sądem Najwyższym, a następnie postępowanie egzekucyjne (przygotowanie pozwów, wniosków, pism procesowych, reprezentowanie na rozprawach, wnoszenie środków zaskarżenia, składanie wniosków o wszczęcie egzekucji, o wyjawienie majątku, pomoc w odzyskiwaniu należności)

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Umorzenie udziałów a konieczność obniżenia kapitału zakładowego - Russell Bedford https://t.co/AnnaFvqbmc
RB__Poland Nowelizacja projektu ustawy o fundacji rodzinnej – zmiany w zakresie opodatkowania fundacji oraz jej beneficjentów… https://t.co/2IhwjBL4N3
RB__Poland Kto ma obowiązek powołania inspektora ochrony danych - Russell Bedford https://t.co/3RxgyehGpF
RB__Poland Zmiany w Polskiej Spółce Holdingowej od 2023 roku - Russell Bedford https://t.co/aqYlWXWef4