languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/40. urodziny Russell Bedford International
wtorek, 04 lipiec 2023 21:28

40. urodziny Russell Bedford International

Od 1983 roku nasza grupa profesjonalnych firm usługowych zapewnia ekspertyzy finansowe i doradztwo biznesowe firmom i właścicielom firm na wielu rynkach i w różnych branżach. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego sukcesu!

Założona przez londyńską firmę członkowską Lubbock Fine, firma Russell Bedford International od skromnych początków rozwinęła się do dużej organizacji, która stale dąży do doskonałości.

Geoff Goodyear, który był siłą napędową sieci i pełnił funkcję przewodniczącego RB przez 18 lat od 1996 roku, powiedział: „Od niewielkich początków, sieć Russell Bedford odnotowała imponujący wzrost na przestrzeni lat (…). Członkostwo w sieci wzrosło ponad dwukrotnie (…) i do 2010 r. Russell Bedford był reprezentowany przez 81 firm członkowskich, a jego obecność wzrosła z 29 do 80 krajów”.

Zapewnienie jakości stało się priorytetem na początku XXI wieku, a sieć podjęła kroki w celu opracowania systemu kontroli jakości audytu.  W 2007 roku organizacja z powodzeniem wdrożyła globalnie skoordynowany program zapewniania jakości, co doprowadziło do tego, że Russell Bedford International został uznany za jednego z pierwszych pełnoprawnych członków Forum Firm IFAC w 2008 roku.

W 2013 r. sieć powołała swojego pierwszego CEO, Alana Bezzanta, a do 2016 r. osiągnęła znaczący kamień milowy w postaci 100 firm członkowskich. Stephen Hamlet objął stanowisko CEO w 2017 r., co doprowadziło do znaczących zmian i dalszego znacznego wzrostu w ciągu kolejnych pięciu lat, w tym ponownego wprowadzenia marki i stworzenia sloganu Russell Bedford  ‘taking you further’, czyli „zabieramy Cię dalej”.

Laurence Newman, partner w Lubbock Fine i dyrektor finansowy Russell Bedford w globalnym zarządzie, powiedział: „W mojej rozległej współpracy z Russell Bedford z przyjemnością obserwowałem, jak sieć rośnie w siłę, jednocześnie rozwijając po drodze wspaniałe relacje biznesowe i przyjaźnie. Powołanie Stephena Hamleta było niewątpliwie wielkim sukcesem i dodało kolejny wymiar do rozwoju organizacji”.

Dziś, gdy Russell Bedford stale się rozwija, jest uznawana za jedną z 20 najlepszych globalnych sieci księgowych, z globalnym dochodem przekraczającym 750 milionów USD. Jest reprezentowana przez 1000 partnerów, ponad 9000 pracowników i około 350 biur w 110 krajach.

Mówiąc o tym kamieniu milowym, dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet, skomentował: „To ważny moment dla Russell Bedford. Czuję się zaszczycony, że mogę być częścią sieci, która jest przesiąknięta tak bogatą historią, a jednocześnie nie chce stać w miejscu, nieustannie rozwijając się na nowe wyżyny. Jestem przekonany, że dzięki naszemu ambitnemu nastawieniu i wsparciu naszych globalnych kolegów, wraz z niedawno zatrudnionymi nowymi pracownikami, sieć Russell Bedford będzie nadal odnotowywać stały wzrost, do którego się już przyzwyczaiła”.

Niedawno mianowany przewodniczący, Daniel Ryba, powiedział: „Postęp pozostawał stałym motywem przez cały okres istnienia sieci, opierając się na wspólnych wartościach i wspólnej kulturze. To bardzo ekscytujący czas, aby zostać przewodniczącym tej wspaniałej globalnej organizacji. To rola, z której jestem bardzo dumny i wiem, że kolejny rozdział jest tym, na który czekam z niecierpliwością”.

Zachęcamy do obejrzenia jubileuszowego video „40 lat w 40 sekund”:

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi