languageRU      languageEN      internationalInternational        phoneZadzwoń do nas: 22 276 61 80

Jesteś tutaj:Start/Baza wiedzy/RB news/RB nominowany do nagrody International Accounting Forum Awards
wtorek, 13 czerwiec 2023 13:56

RB nominowany do nagrody International Accounting Forum Awards

Już szósty rok z rzędu Russell Bedford International został nominowany do nagrody International Accounting Forum Awards. Firma została wybrana jako jeden z czterech finalistów w prestiżowej kategorii „Sieć Roku”.

 

Aby otrzymać nominację, kandydaci musieli wykazać się realizacją strategii wzrostu zysków, być uznawani przez branżę za renomowaną markę, która konsekwentnie świadczy wysokiej jakości, profesjonalne usługi oraz wyróżniać się w wielu kluczowych obszarach strategicznych i operacyjnych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Komentując nominację, dyrektor generalny Stephen Hamlet powiedział: „Jestem niezwykle dumny (…). Szczególnie istotne jest otrzymanie tego wyróżnienia w ważnym dla firmy roku 40-lecia działalności. Jako międzynarodowa organizacja, która wkłada ogromny wysiłek i koncentruje się na ciągłym rozwoju, jednocześnie wspieramy naszych członków w rozwijaniu ich firm i ludzi. To wiele dla nas znaczy, że te priorytety i wartości są docenione przez naszą branżę”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wieczornej ceremonii wręczenia nagród w Leonardo Royal Hotel London City w czwartek, 29 czerwca 2023 r.

 

Nasze publikacje

rbiuletyn

 

lipiec-wrzesień 2023

RB Biuletyn numer 44

pobierz magazyn

Nasze publikacje

rb restrukturyzacje             russellbedford             rbdombrokersi