środa, 22 wrzesień 2021 12:20

Russell Bedford International odnotowuje wzrost liczby pracowników

Raport International Accounting Bulletin’s World Survey 2021 prezentuje wyniki najsilniejszych światowych sieci konsultingowych. W kategorii danych o zespole zajmujemy mocne 20. miejsce.

Russell Bedford International może poszczyć się aż 9% wzrostem w obszarze danych o pracownikach. W stosunku do 2019 roku kiedy to RBI odnotował 759 partnerów, w 2020 roku było ich aż 854. W ubiegłym roku mieliśmy 5,549 profesjonalistów z zakresu prawa, podatków, audytu, księgowości, ubezpieczeń, i 1,087 osób w obszarze administracji. Na świecie RBI ma aż 363 biura, wyprzedzając pod tym względem wiodące światowe grupy.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs