środa, 28 kwiecień 2021 07:10

Russell Bedford potwierdza członkostwo B&B Associates w Nepalu

Międzynarodowa grupa usług profesjonalnych Russell Bedford mianuje B&B Associates na członka Nepalu.

B&B Associates jest firmą świadczącą pełen zakres usług biegłych rewidentów, założoną w 2003 roku i zarejestrowaną w Institute of Chartered Accountants of Nepal. Firma, mająca siedzibę na przedmieściach stolicy Nepalu, Katmandu, świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, podatkowe i księgowe klientom z różnych sektorów, w tym krajowych i międzynarodowych fundacji charytatywnych, agencji ONZ i międzynarodowych firm działających w Nepalu.

Założyciel i partner zarządzający, BM Dhungana, kieruje działem zapewniania jakości w firmie. Specjalizuje się w audycie wewnętrznym i zewnętrznym, due diligence, wycenie przedsiębiorstw i opodatkowaniu, posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług audytorskich i doradczych dla dużych korporacji oraz organizacji non-profit. Drugi partner, Gorkarna Kattel, ma również wieloletnie doświadczenie w badaniu podmiotów korporacyjnych i non-profit oraz posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie audytów systemów informatycznych, księgowości sądowej i MSSF.

 „Cieszę się, że mogę powitać B & B Associates jako członka naszej sieci w Nepalu – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Firma B&B wykazała się ogromną determinacją i wytrwałością w zapewnieniu pełnego członkostwa w naszej rozwijającej się sieci; to cechy przypisywane ambitnym, myślącym przyszłościowo firmom. Widzę obiecującą przyszłość dla B&B i nie mogę się doczekać tego, co nas czeka, ponieważ firma będzie się dalej rozwijać przy wsparciu swoich kolegów z Russella Bedforda. Gratulacje!"

„Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy pełnoprawnymi członkami Russell Bedford – podsumowuje BM Dhungana, partner w B&B Associates. – Nasze doświadczenie związane z siecią od 2012 roku jest zawsze bardzo pozytywne i osiągnięcie pełnego członkostwa w międzynarodowej sieci jest bardzo ekscytującym momentem w historii naszej firmy. To krok, który daje wielką nadzieję i optymizm co do przyszłości naszej firmy i naszych klientów ”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
11hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk