Zarządzanie ryzykiem nadużyć gospodarczych

W dobie współczesnej gospodarki, nadużycia gospodarcze są częstym zjawiskiem i powszechnym ryzykiem, które powinno być na bieżąco monitorowane i minimalizowane przy zastosowaniu dostępnych środków.

Nadużycia gospodarcze mogą spowodować trudne do odwrócenia straty w wielu obszarach - mogą ujemnie płynąć nie tylko na zyski Spółki, ale także obniżyć morale pracowników, czy np. zniszczyć reputację firmy.

Mając powyższe na uwadze, aby zminimalizować ryzyko ewentualnych strat w przyszłości, zalecamy aktywne podejście do kwestii zapobiegania nadużyciom gospodarczym poprzez wprowadzenie skutecznego systemu mającego na celu zapobieganie nadużyciom, monitorowanie i kontrolowanie poprawności i skuteczności działania systemu.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie wdrażania programów minimalizujących ryzyko nadużyć gospodarczych, jak i implementacji rozwiązań mających na celu bieżącą kontrolę i monitoring skuteczności i poprawności działania programów przeciwko nadużyciom.

Projekt zaczynamy od opracowania strategii zwiększającej odporność organizacji na nadużycia, następnie przeprowadzamy kompleksowe badanie spółki w celu identyfikacji i oszacowania ryzyka nadużyć, w rezultacie identyfikujemy obszary wymagające usprawnienia i rekomendujemy optymalne rozwiązania. Kolejnym krokiem jest wdrożenie zaproponowanych rozwiązań oraz bieżący monitoring zaimplementowanych rozwiązań.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs