Zarządzanie ryzykiem nadużyć gospodarczych

W dobie współczesnej gospodarki, nadużycia gospodarcze są częstym zjawiskiem i powszechnym ryzykiem, które powinno być na bieżąco monitorowane i minimalizowane przy zastosowaniu dostępnych środków.

Nadużycia gospodarcze mogą spowodować trudne do odwrócenia straty w wielu obszarach - mogą ujemnie płynąć nie tylko na zyski Spółki, ale także obniżyć morale pracowników, czy np. zniszczyć reputację firmy.

Mając powyższe na uwadze, aby zminimalizować ryzyko ewentualnych strat w przyszłości, zalecamy aktywne podejście do kwestii zapobiegania nadużyciom gospodarczym poprzez wprowadzenie skutecznego systemu mającego na celu zapobieganie nadużyciom, monitorowanie i kontrolowanie poprawności i skuteczności działania systemu.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie wdrażania programów minimalizujących ryzyko nadużyć gospodarczych, jak i implementacji rozwiązań mających na celu bieżącą kontrolę i monitoring skuteczności i poprawności działania programów przeciwko nadużyciom.

Projekt zaczynamy od opracowania strategii zwiększającej odporność organizacji na nadużycia, następnie przeprowadzamy kompleksowe badanie spółki w celu identyfikacji i oszacowania ryzyka nadużyć, w rezultacie identyfikujemy obszary wymagające usprawnienia i rekomendujemy optymalne rozwiązania. Kolejnym krokiem jest wdrożenie zaproponowanych rozwiązań oraz bieżący monitoring zaimplementowanych rozwiązań.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Koniec z zasadą nie wprowadzania zmian do podatku dochodowego w trakcie roku podatkowego. Polsce skończył się czas… https://t.co/3IIHQuNOCZ
11hreply
RB__Poland Czy słyszeliście już o akcjach oznaczonych? Radca prawny Justyna Kyć wyjaśnia czym są i czy warto by je zaimplement… https://t.co/NcOVVDzajl
RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA