Przemysław Kujawa

Date

03 listopad 2021

Stanowisko i uprawnienia

Dyrektor, Doradca podatkowy, Podatki, Prawo

Przemysław Kujawa

Dyrektor biura w Bydgoszczy. Doradca podatkowy wpisany na listę Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Ekonomista.

Główne obszary praktyki to doradztwo z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku dochodowego od osób prawnych. W ramach praktyki zajmuję się optymalizacją zobowiązań podatkowych klientów poprzez wdrażanie ulg opartych na przepisach o podatkach dochodowych. Zajmuje się kompleksowym doradztwem z zakresu cen transferowych. Opracowuje  i wdraża strategie podatkowe dla danego podmiotu lub grupy podmiotów. Pełni rolę pełnomocnika  w kontrolach i postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi.

Uprawnienia i certyfikaty

  • Doradca Podatkowy – nr wpisu 13901

  • Certyfikat specjalisty ds. cen transferowych

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiany w cenach transferowych w ramach Polskiego Ładu. Część II - Russell Bedford https://t.co/cjAykIp0z8
RB__Poland Przeciwdziałanie nielegalnemu zatrudnieniu – walka z szarą strefą w Polskim Ładzie - Russell Bedford https://t.co/ObA05dxkuX
RB__Poland @RBakiewicz @tterlikowski *Ferowanie, nie forowanie.
RB__Poland Co z błędami księgowych spowodowanymi przez przepisy tzw. Polskiego Ładu? - Russell Bedford https://t.co/5HNFd3ZM9p