Monika Pindziak-Dutkiewicz

Date

06 luty 2020

Stanowisko i uprawnienia

Radca prawny

Monika Pindziak-Dutkiewicz

Radca prawny specjalizujący się w prawie podatkowym, prawie gospodarczym oraz prawie nieruchomości. Związana z kancelarią Russell Bedford Poland (biuro Katowice).

Posiada bogate doświadczenie jako pełnomocnik w postępowaniach podatkowych i sądowych dotyczących zobowiązań podatkowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako kierownik działu prawnego w spółce prawa handlowego zarządzając jej majątkiem i odpowiadając za jej bieżące funkcjonowanie.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa kontraktowego, zabezpieczeń wierzytelności oraz prawa autorskiego.

Posiada wykształcenie prawnicze, ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Finansami na Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

 

Uprawnienia i certyfikaty

  • Radca prawny– nr wpisu KR-2874

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Koniec z zasadą nie wprowadzania zmian do podatku dochodowego w trakcie roku podatkowego. Polsce skończył się czas… https://t.co/3IIHQuNOCZ
11hreply
RB__Poland Czy słyszeliście już o akcjach oznaczonych? Radca prawny Justyna Kyć wyjaśnia czym są i czy warto by je zaimplement… https://t.co/NcOVVDzajl
RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA