Monika Pindziak-Dutkiewicz

Date

06 luty 2020

Stanowisko i uprawnienia

Radca prawny

Monika Pindziak-Dutkiewicz

Radca prawny specjalizujący się w prawie podatkowym, prawie gospodarczym oraz prawie nieruchomości. Związana z kancelarią Russell Bedford Poland (biuro Katowice).

Posiada bogate doświadczenie jako pełnomocnik w postępowaniach podatkowych i sądowych dotyczących zobowiązań podatkowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako kierownik działu prawnego w spółce prawa handlowego zarządzając jej majątkiem i odpowiadając za jej bieżące funkcjonowanie.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa kontraktowego, zabezpieczeń wierzytelności oraz prawa autorskiego.

Posiada wykształcenie prawnicze, ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Finansami na Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

 

Uprawnienia i certyfikaty

  • Radca prawny– nr wpisu KR-2874

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3