Bożena Pawłowska

Date

19 grudzień 2019

Stanowisko i uprawnienia

Prawnik, Podatki

Bożena Pawłowska

Starszy konsultant podatkowy. Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Od początku 2013 roku związana z kancelarią Russell Bedford Poland (biuro Katowice).

Specjalizuje się w prawie podatkowym, doradzając klientom w bieżących sprawach związanych przede wszystkim z podatkami dochodowymi oraz cenami transferowymi.

Doświadczony ekspert w procesach opracowywania i wdrażania kompleksowych rozwiązań w zakresie cen transferowych w grupach kapitałowych. Nadzoruje projekty w zakresie ustalania i weryfikowania zasad ustalania cen transakcyjnych u klientów oraz opracowania dokumentacji podatkowych Oprócz wykształcenia prawniczego posiada wykształcenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Autorka i współautorka publikacji o tematyce prawnopodatkowej.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Koniec z zasadą nie wprowadzania zmian do podatku dochodowego w trakcie roku podatkowego. Polsce skończył się czas… https://t.co/3IIHQuNOCZ
10hreply
RB__Poland Czy słyszeliście już o akcjach oznaczonych? Radca prawny Justyna Kyć wyjaśnia czym są i czy warto by je zaimplement… https://t.co/NcOVVDzajl
RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA