Bożena Pawłowska

Date

19 grudzień 2019

Stanowisko i uprawnienia

Prawnik, Podatki

Bożena Pawłowska

Starszy konsultant podatkowy. Absolwent kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Od początku 2013 roku związana z kancelarią Russell Bedford Poland (biuro Katowice).

Specjalizuje się w prawie podatkowym, doradzając klientom w bieżących sprawach związanych przede wszystkim z podatkami dochodowymi oraz cenami transferowymi.

Doświadczony ekspert w procesach opracowywania i wdrażania kompleksowych rozwiązań w zakresie cen transferowych w grupach kapitałowych. Nadzoruje projekty w zakresie ustalania i weryfikowania zasad ustalania cen transakcyjnych u klientów oraz opracowania dokumentacji podatkowych Oprócz wykształcenia prawniczego posiada wykształcenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Autorka i współautorka publikacji o tematyce prawnopodatkowej.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford z 6% wzrostem! - Russell Bedford https://t.co/CCiYOadd53
RB__Poland PFR dofinansuje restrukturyzowane spółki komandytowe - Russell Bedford https://t.co/JlvBXRkk0N
RB__Poland Mocna pozycja Russell Bedford wśród światowych sieci - Russell Bedford https://t.co/10NokoVSrU
RB__Poland Sprawozdanie z działalności według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 9. - Russell Bedford https://t.co/ktCHi9ZfK5