poniedziałek, 14 styczeń 2019 08:25

VAT kompleksowo – skorzystaj z wiedzy profesjonalistów

Rozliczenia podatku od towarów i usług wymagają obecnie szczególnej dbałości, ze względu na zmieniające się intensywnie otoczenie prawne. Nowa matryca stawek, jak też szereg przepisów skupionych na ograniczeniu oszustw vatowskich, stawiają przedsiębiorców przed trudnym zadaniem. Warto oddać je w ręce osób, które są doskonale zaznajomione ze zmianami.

 

Zapraszamy na szkolenia dotyczące VAT

Usługi outsorcingowe związane z procesem VAT powinny wzbudzać zainteresowanie wśród spółek koncentrujących się na rachunkowości zarządczej, a rachunkowość statutową wraz z podatkami traktujących jako jeden z obowiązków. Współpraca jest również wskazana w przypadku tych przedsiębiorstw, które nie posiadają systemów spełniających wymogi VAT, w szczególności nie generujących odpowiednich struktur JPK/xml.

Outsorcingowanie kompleksowych usług dotyczących podatku od towarów i usług to doskonały sposób na zabezpieczenie się przed ryzykiem błędów księgowych. W takim przypadku firma oferująca usługi księgowe przejmuje ryzyko realizowanych zleceń i ponosi konsekwencje finansowe za niezgodność z przepisami prawa czy nieterminowość. Outsorcing pozwala również na zmniejszenie kosztów dotyczących rekrutacji i przeszkolenia nowych pracowników z działu księgowości.

Dział rachunkowości Russell Bedford Poland jest do Państwa dyspozycji.

Na świadczone przez nas usługi dotyczące VAT-u składają się wszystkie elementy konieczne do prawidłowego, zgodnego z aktualnym prawem podatkowym rozliczenia podatku.

 • wsparcie przy rejestracji podatników do celów VAT

 • sporządzanie deklaracji VAT i JPK_VAT

 • odzyskiwanie zwrotu podatku VAT

 • prowadzenie rejestrów VAT

 • pomoc przy kontrolach podatkowych

 • weryfikacja dokumentacji 

 • przygotowywanie deklaracji VAT7

 • składanie miesięcznej deklaracji VAT on-line

 • przygotowywanie deklaracji podsumowującej VAT-UE

 • przygotowywanie miesięcznej deklaracji INTRASTAT

 • przygotowywanie i wysyłka JPK
Masz pytanie z zakresu rachunkowości?

grzegorz blaszkowski

Audyt i usługi poświadczające

Grzegorz Błaszkowski

Partner Zarządzający
tel: 22 276 61 80
email: grzegorz.blaszkowskii@russellbedford.pl

grazyna zaremba1

Outsourcing księgowości

Grażyna Zaremba

Partner Zarządzający
tel: 22 276 61 80
email: grazyna.zaremba@russellbedford.pl

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland KIO wraca do orzekania - Russell Bedford https://t.co/qUHOLeSIrv
14hreply
RB__Poland Tarcza antykryzysowa 4.0.  w środę znowu w Sejmie - Russell Bedford https://t.co/426PRUE6yn
RB__Poland Tarcza antykryzysowa i możliwe działania weryfikacyjne organów administracyjnych - Russell Bedford https://t.co/UiP81pSxTj