VAT kompleksowo – skorzystaj z wiedzy profesjonalistów

Rozliczenia podatku od towarów i usług wymagają obecnie szczególnej dbałości, ze względu na zmieniające się intensywnie otoczenie prawne. Nowa matryca stawek, jak też szereg przepisów skupionych na ograniczeniu oszustw vatowskich, stawiają przedsiębiorców przed trudnym zadaniem. Warto oddać je w ręce osób, które są doskonale zaznajomione ze zmianami.

 

Zapraszamy na szkolenia dotyczące VAT

Usługi outsorcingowe związane z procesem VAT powinny wzbudzać zainteresowanie wśród spółek koncentrujących się na rachunkowości zarządczej, a rachunkowość statutową wraz z podatkami traktujących jako jeden z obowiązków. Współpraca jest również wskazana w przypadku tych przedsiębiorstw, które nie posiadają systemów spełniających wymogi VAT, w szczególności nie generujących odpowiednich struktur JPK/xml.

Outsorcingowanie kompleksowych usług dotyczących podatku od towarów i usług to doskonały sposób na zabezpieczenie się przed ryzykiem błędów księgowych. W takim przypadku firma oferująca usługi księgowe przejmuje ryzyko realizowanych zleceń i ponosi konsekwencje finansowe za niezgodność z przepisami prawa czy nieterminowość. Outsorcing pozwala również na zmniejszenie kosztów dotyczących rekrutacji i przeszkolenia nowych pracowników z działu księgowości.

Dział rachunkowości Russell Bedford Poland jest do Państwa dyspozycji.

Na świadczone przez nas usługi dotyczące VAT-u składają się wszystkie elementy konieczne do prawidłowego, zgodnego z aktualnym prawem podatkowym rozliczenia podatku.

 • wsparcie przy rejestracji podatników do celów VAT

 • sporządzanie deklaracji VAT i JPK_VAT

 • odzyskiwanie zwrotu podatku VAT

 • prowadzenie rejestrów VAT

 • pomoc przy kontrolach podatkowych

 • weryfikacja dokumentacji 

 • przygotowywanie deklaracji VAT7

 • składanie miesięcznej deklaracji VAT on-line

 • przygotowywanie deklaracji podsumowującej VAT-UE

 • przygotowywanie miesięcznej deklaracji INTRASTAT

 • przygotowywanie i wysyłka JPK
Masz pytanie z zakresu rachunkowości?

grzegorz blaszkowski

Audyt i usługi poświadczające

Grzegorz Błaszkowski

Partner Zarządzający
tel: 22 276 61 80
email: grzegorz.blaszkowskii@russellbedford.pl

grazyna zaremba1

Outsourcing księgowości

Grażyna Zaremba

Partner Zarządzający
tel: 22 276 61 80
email: grazyna.zaremba@russellbedford.pl

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 48

Powoli zapowiadane zmiany wymierzone w przestępców podatkowych stają się faktem. I zgodnie z przewidywaniami uderzają rykoszetem w uczciwie prowadzone firmy. STIR funkcjonuje już od kilku miesięcy i nie jest wolny od wad. Analizując transakcje bankowe, wybiera te, które wyglądają podejrzanie.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland McDoland's zakrztusił się burgerem od SuperMaca - gigant przegrywa spór o znak towarowy przez niewystarczający mate… https://t.co/vNvMEMbTUL
RB__Poland ,,Miłość jest jak biznes - to nie chwilowe zauroczenie, ale długotrwałe budowanie relacji pomiędzy partnerami." Zes… https://t.co/Q8qyu3OH9N
RB__Poland Znak towarowy jako jeden z podstawowych elementów strategii biznesowej przedsiębiorstw  - Russell Bedford Poland https://t.co/g2VlH4GuRl
RB__Poland Organ udzielający indywidualnej interpretacji podatkowej także posiada obowiązek oceny zgodności prawa krajowego z… https://t.co/OpWp5lL1DD