wtorek, 25 wrzesień 2018 10:43

Świętujemy 35 lat sieci Russell Bedford 

Russell Bedford International jest jedną z najmocniej ugruntowanych sieci konsultingowych na świecie. W ciągu 35 lat grupa osiągnęła poziom, pozwalający umieścić ją w top 20 najbardziej rozwojowych tego typu sieci. 

Od ponad 30 lat eksplorujemy świat w poszukiwaniu określonych wartości i wyjątkowych ludzi. Ciągły, intensywny rozwój, kompletowanie najlepszych firm z całego świata i dzielenie się wiedzą zaowocowały uzyskaniem świetnych wyników – 700 partnerów, 6000-osobowy zespół wykwalifikowanych pracowników, pasjonujących się księgowością, prawem i podatkami, 300 biur w 100 krajach. Z takimi wynikami znaleźliśmy się w ścisłej 20 najlepszych sieci konsultingowych na świecie według prestiżowego The Accountancy Age Top 20 International Networks 2017 i uzyskaliśmy wiele innych wysokich lokat w rankingach. To daje ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy i sprawia, że nasze hasło przewodnie: „taking you further” pozostaje aktualne i mocno ugruntowane. 

Ta ważna rocznica zostanie uczczona podczas 35. globalnej konferencji Russell Bedford, która będzie miała miejsce 17-21 października 2018 r. w Nowym Jorku.

Gospodarzem konferencji będzie nowojorska firma Spielman Koenigsberg&Parker. Impreza rozpocznie się od powitalnej kolacji w środę 17 października, zakończy w niedzielę 21 października.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 42

Na nudę nie możemy narzekać. Mimo, że trwa sezon ogórkowy – w ministerstwach wrze praca. Zamiast opalać się i korzystać z uroków upalnych dni, przedstawiciele Rządu pieczołowicie ulepszają nasz system podatkowy i prawny. A wypoczywający obywatele mogą łatwo te zmiany przegapić. Dlatego też spieszymy z publikacją podsumowującą najważniejsze z nich.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Bezpieczna przystań – nowy mechanizm w polskim systemie podatkowym już od 2019 roku - Russell Bedford Poland https://t.co/Zlo3Og1cR3
8hreply
RB__Poland Czy ochrona trwałości stosunku pracy pracownika działa również w sytuacji zwolnień grupowych? - Russell Bedford Pol… https://t.co/bpbSZxWGlK
RB__Poland TK podejmie decyzję w sprawie limitu składek na ZUS - Russell Bedford Poland https://t.co/du2BbdW6Ks
RB__Poland Wprowadzenie dodatkowej kategorii dochodów  ma uszczelnić daninę solidarnościową - Russell Bedford Poland https://t.co/u4evkW3wNi