wtorek, 25 wrzesień 2018 10:43

Świętujemy 35 lat sieci Russell Bedford 

Russell Bedford International jest jedną z najmocniej ugruntowanych sieci konsultingowych na świecie. W ciągu 35 lat grupa osiągnęła poziom, pozwalający umieścić ją w top 20 najbardziej rozwojowych tego typu sieci. 

Od ponad 30 lat eksplorujemy świat w poszukiwaniu określonych wartości i wyjątkowych ludzi. Ciągły, intensywny rozwój, kompletowanie najlepszych firm z całego świata i dzielenie się wiedzą zaowocowały uzyskaniem świetnych wyników – 700 partnerów, 6000-osobowy zespół wykwalifikowanych pracowników, pasjonujących się księgowością, prawem i podatkami, 300 biur w 100 krajach. Z takimi wynikami znaleźliśmy się w ścisłej 20 najlepszych sieci konsultingowych na świecie według prestiżowego The Accountancy Age Top 20 International Networks 2017 i uzyskaliśmy wiele innych wysokich lokat w rankingach. To daje ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy i sprawia, że nasze hasło przewodnie: „taking you further” pozostaje aktualne i mocno ugruntowane. 

Ta ważna rocznica zostanie uczczona podczas 35. globalnej konferencji Russell Bedford, która będzie miała miejsce 17-21 października 2018 r. w Nowym Jorku.

Gospodarzem konferencji będzie nowojorska firma Spielman Koenigsberg&Parker. Impreza rozpocznie się od powitalnej kolacji w środę 17 października, zakończy w niedzielę 21 października.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx