poniedziałek, 11 lipiec 2022 05:53

Russell Bedford współpracuje z IAB w dodatku „Przyszłość pracy”

Russell Bedford International z dumą współpracuje z Międzynarodowym Biuletynem Rachunkowym w dodatku „Przyszłość pracy”. Publikacja, która ukazała się w czerwcu 2022 r., zawierała dwa artykuły Russell Bedford, w tym „Zaangażowanie i dobre samopoczucie pracowników – dbanie o nasz największy atut” oraz studium przypadku dotyczące wydarzenia Młodzi Liderzy Russell Bedford, które odbyło się w Lizbonie w listopadzie 2021 r.

„Doświadczenia pracowników są kluczem do przyciągania i utrzymywania produktywnych współpracowników – mówi Zoya Malik, redaktor naczelna. – Zaangażowanie pracowników, dobre samopoczucie, szkolenia i utrzymanie były najważniejsze dla wszystkich uczestników dodatku IAB Future of Work. Kilka aspektów zwiększania doświadczenia pracowników polega na tworzeniu pozytywnych ram dla codziennej kultury pracy, wzrostu i rozwoju”.

„Praca z Zoyą i zespołem IAB nad tym projektem była przyjemnością – komentuje Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford. – Rozwój ludzi zawsze był priorytetem dla Russell Bedford, nie tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy członkowie potrzebowali jeszcze większego wsparcia w tej dziedzinie, podczas pandemii. Naszym największym atutem zawsze będą nasi ludzie. Kiedy wybuchła pandemia, pierwszym pytaniem, jakie sobie zadaliśmy, było: jak utrzymać program? Obserwowanie rozwoju tego obszaru sieci i rozkwitu naszej oferty było bardzo satysfakcjonujące, ponieważ widzieliśmy, jak wielu naszych ludzi czerpie z tego tak pozytywne i długotrwałe korzyści”.

Sprawdź najnowszy numer "Future of Work" 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Krajowy System e-Faktur – planowane zmiany dotyczące uprawnionych podmiotów - Russell Bedford https://t.co/aADFLivWTJ
RB__Poland Stawka VAT przy refakturowaniu kosztów ubezpieczenia przedmiotu leasingu na leasingobiorcę - Russell Bedford https://t.co/427FLNijsR