piątek, 15 październik 2021 07:28

Mecenas Dmowski wyróżniony przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych

W dniu 14 października Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych zorganizował uroczystą Galę Laureatów i Nagrodzonych, w trakcie której rozstrzygnięty został konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego  „Podatki są proste jak drut”.

W połączonych VII i VIII edycjach konkursu pierwsze miejsca zajęli w 2019 roku Anna Wnuczek, która napisała pracę pt. „Opodatkowanie kryptowalut w praktyce polskiej i zagranicznej”, w 2020 roku na szczycie podium znalazł się Rafał Łomża, który napisał pracę pt. „Miejsce świadczenia usług w podatku od towarów i usług”. Z przyjemnością odnotowujemy, że pan Rafał odbywał praktyki w Russell Bedford Poland. Także w naszym zespole wyróżniał się wiedzą i zapałem w pracy na rzecz prawa podatkowego.

W trakcie Gali zostały też nagrodzone osoby, które na przestrzeni 25 lat aktywnie działały na rzecz zawodu doradcy podatkowego oraz Mazowieckiego Oddziału KIDP. Wśród wyróżnionych znalazł się doktor Andrzej Dmowski, aktywnie wspierający Izbę i obejmujący pieczą studentów prawa między innymi poprzez organizowanie staży w kancelarii Russell Bedford Dmowski i wspólnicy.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs