wtorek, 21 wrzesień 2021 11:28

Russell Bedford w dwudziestce najzasobniejszych sieci konsultingowych na świecie według rankingu IAB World Survey

International Accounting Bulletin’s opublikował kolejną edycję rankingu sieci doradczych. Jak co roku znaleźliśmy się w gronie największych.

Z dochodami na poziomie 593,6 mln $ za 2020 rok znajdujemy się na 19 miejscu w zestawieniu światowych grup konsultingowych. To oznacza 13 proc. wzrost w stosunku di roku poprzedniego. Z podziału na segmenty usług wynika, że największy udział w dochodach mają usługi księgowe, na kolejnym miejscu znajduje się audyt i ubezpieczenia, następnie podatki, doradztwo i pozostałe usługi. Obecność w tym najbardziej miarodajnym światowym rankingu świadczy o tym, że grupa Russell Bedford nieustannie się rozwija, podbijając kolejne rynki.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozprawy bardziej punktualne, ale mniej kulturalne – Obywatelski Monitoring Sądów 2021 - Russell Bedford https://t.co/8dhPH6NVKI
RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs