wtorek, 21 wrzesień 2021 11:28

Russell Bedford w dwudziestce najzasobniejszych sieci konsultingowych na świecie według rankingu IAB World Survey

International Accounting Bulletin’s opublikował kolejną edycję rankingu sieci doradczych. Jak co roku znaleźliśmy się w gronie największych.

Z dochodami na poziomie 593,6 mln $ za 2020 rok znajdujemy się na 19 miejscu w zestawieniu światowych grup konsultingowych. To oznacza 13 proc. wzrost w stosunku di roku poprzedniego. Z podziału na segmenty usług wynika, że największy udział w dochodach mają usługi księgowe, na kolejnym miejscu znajduje się audyt i ubezpieczenia, następnie podatki, doradztwo i pozostałe usługi. Obecność w tym najbardziej miarodajnym światowym rankingu świadczy o tym, że grupa Russell Bedford nieustannie się rozwija, podbijając kolejne rynki.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiany w cenach transferowych w ramach Polskiego Ładu. Część II - Russell Bedford https://t.co/cjAykIp0z8
RB__Poland Przeciwdziałanie nielegalnemu zatrudnieniu – walka z szarą strefą w Polskim Ładzie - Russell Bedford https://t.co/ObA05dxkuX
RB__Poland @RBakiewicz @tterlikowski *Ferowanie, nie forowanie.
RB__Poland Co z błędami księgowych spowodowanymi przez przepisy tzw. Polskiego Ładu? - Russell Bedford https://t.co/5HNFd3ZM9p