wtorek, 14 wrzesień 2021 07:07

Do Russell Bedford International dołącza Shajani LLP z Kanady

Globalna sieć usług profesjonalnych, Russell Bedford International, ogłosiła powołanie Shajani LLP na swoją firmę członkowską w Albercie w Kanadzie.

Założona w 1984 r. firma Shajani LLP oferuje szeroki zakres usług, w tym księgowość, atestację, doradztwo, płace, planowanie i przygotowanie podatkowe, planowanie finansowe, planowanie majątkowe i doradztwo biznesowe. Działając z nowoczesnych biur w kluczowych miastach Calgary, Edmonton i Red Deer, firma obsługuje około 750 klientów, w tym rodziny, osoby prywatne i MŚP z różnych branż, a także międzynarodowe przedsiębiorstwa, które mają wymagania dotyczące zgodności poza Kanadą.

- Rekrutacja Shajani LLP to znaczący postęp dla naszego regionu Ameryki Północnej – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Imponujące plany rozwoju firmy i szeroki zakres wiedzy fachowej, w połączeniu z potrzebą wspierania klientów prowadzących działalność międzynarodową, czynią z niej idealnego kandydata do członkostwa w naszej międzynarodowej sieci. Witam Nizama i Shafiqa Shajaniego oraz ich zespół w Russell Bedford i zachęcam ich, aby zaczęli kontaktować się ze swoimi globalnymi odpowiednikami w celu wsparcia ich wspólnych klientów”.

Nizam Shajani, partner podatkowy Shajani, dodał: „Jako firma ambitna, stawiamy sobie za cel rozwój z mocną strategią wzrostu, w tym ekspansję w obszarach międzynarodowego i krajowego planowania podatkowego oraz księgowości w chmurze, wraz z przejęciami w zakresie audytu i rachunkowości. Naszym celem jest wykorzystanie możliwości dostępnych nam jako nowym członkom Russell Bedford International, po to by nasze plany rozwoju stały się rzeczywistością”.

Armando Iannuzzi, dyrektor globalnego zarządu Russell Bedford na Amerykę Północną, dodał: „Z wielką przyjemnością witam Shajani LLP jako naszą nową firmę członkowską w Albercie w Kanadzie. Ten nowy dodatek jest świadectwem konsekwentnych wysiłków podejmowanych w celu zwiększenia zasięgu Russell Bedford w Ameryce Północnej, przy jednoczesnym zwiększeniu zakresu usług dostępnych dla klientów naszych wspólnych firm w całym regionie. Witam Nizama i Shafiqa Shajaniego, a także ich zespoły!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Wynagrodzenie członków zarządu sp. z o.o. za 2021 r. wypłacone w 2022 r. – opodatkowane na zasadach 2022 r., ale be… https://t.co/2G5yaPvVgw
RB__Poland Polskie przepisy dotyczące poboru danych przez służby niezgodne z Konstytucją i prawem unijnym - Russell Bedford https://t.co/kSlpwUgdeR
RB__Poland Nowelizacja kodeksu spółek handlowych koliduje z prawem podatkowym cen transferowych - Russell Bedford https://t.co/npuP4rVw4O
RB__Poland Nowe terminy dla rozliczenia podatku u źródła - Russell Bedford https://t.co/1pYu6a34sG