wtorek, 27 lipiec 2021 07:03

Spotkanie marketingowe Russell Bedford lipiec 2021

Członkowie ze wszystkich regionów dołączyli do spotkania marketingowego Russell Bedford, które odbyło się online w poniedziałek 19 lipca 2021 r.

Otwierając spotkanie, prezes Russell Bedford, Stephen Hamlet, CEO RBI, omówił powiązanie przekazu marketingowego członków z ogólną strategią globalną, wizją i misją sieci. Stephen podkreślił, jak ważne jest: „Zapewnienie, że wszyscy wiedzą, co reprezentuje Russell Bedford, dlaczego istniejemy i dokąd zmierzamy”.

Pierwsza sesja spotkania, prowadzona przez Centralny Zespół Marketingu Biur Russell Bedford, koncentrowała się na przeglądzie aktualizacji systemu wewnętrznego Russell Bedford w 2021 roku. Delegaci dowiedzieli się o ostatnich aktualizacjach systemu i ich znaczeniu dla członków. Aktualizacje obejmują nowy nacisk na zademonstrowanie możliwości usługowych członków Russell Bedford, aby pomóc przyciągnąć potencjalnych klientów do witryny Russell Bedford, ulepszenie profili członków i partnerów oraz ulepszenia aplikacji Russell Bedford Directory, co skutkuje znacznie lepszym doświadczeniem użytkownika.

Po aktualizacji delegaci usłyszeli od przedstawicieli marketingu z całego świata o ich inicjatywach marketingowych, skutecznych strategiach i obszarach, które okazują się trudne. Claire Williams, szefowa marketingu w Lubbock Fine, londyńskiej firmie członkowskiej Russella Bedforda, otworzyła wiadomość o rebrandingu firmy polegającym na opracowaniu nowej strony internetowej, która ma zostać niedługo uruchomiona. Claire opowiedziała również o bardzo udanych wynikach ankiety wśród klientów Lubbock Fine, w której uzyskali bardzo imponujący wynik promotora netto. Bruno Celidonio, międzynarodowy partner zarządzający w Russell Bedford Brasil, przemawiał następnie i podzielił się niektórymi z bardziej udanych strategii stosowanych w firmie, w tym cotygodniowymi seminariami internetowymi, reklamą cyfrową i jak największym wykorzystaniem możliwości PR.

Dołączając z dublińskiej firmy członkowskiej Russell Bedford, Cooney Carey, partner zarządzający, Tony Carey, podzielił się strategią marketingową firmy. Silny przekaz i wyraźna koncentracja na marce to priorytety dla Cooney Carey, którego strategia jest mocno skoncentrowana na zrozumieniu tego, co reprezentuje jako firma, przed próbą wprowadzenia na rynek do potencjalnych klientów.

Susanna di Fusco z działu marketingu i komunikacji w Studio Corno, członkini Russella Bedforda w Mediolanie, podzieliła się trzema wyróżniającymi się elementami zidentyfikowanymi przez ich firmę, które odróżniają ją od konkurentów na rynku. Chodzi o to, że firma jest multidyscyplinarna, ma międzynarodowy zasięg, aby wspierać swoich klientów i stawia na innowacyjność i rozwój.

Anton Levytskyi, Sales and Marketing w Zampa Debattista, jeden z najnowszych nowych członków Russella Bedforda na Malcie, podzielił się niektórymi historiami sukcesu marketingowego firmy, w tym wzrostem frekwencji w webinariach z 50 do 200 uczestników. Anton omówił, w jaki sposób wdrożenie reklam na Facebooku, wydarzeń na LinkedIn i taktyk witryn internetowych doprowadziło do tego wzrostu. Anton mówił również o wyzwaniach związanych z trwającą „wojną rekrutacyjną”, przed którą stoi firma na Malcie, ze względu na brak wykwalifikowanych specjalistów w branży, co było wspólnym tematem przewodnim spotkania.

Większość przedstawicieli marketingu dyskutowała o wykorzystaniu siły mediów społecznościowych w celu dotarcia do potencjalnych nowych członków. Korzystanie z Twittera, Instagrama, LinkedIn, aby dzielić się kulturą i energią swoich firm, stało się ważne w wypełnianiu luki rzeczywistych spotkań zablokowanych przez lockdown.

Alfonso Milla, Russell Bedford Mexico, podzielił się ostatnim testem porównawczym przeprowadzonym przez firmę, który wykazał pewne pozytywne oceny. Alfonso podzielił się również doskonałym rankingiem Russell Bedford Mexico, który znalazł się na ósmym miejscu w Meksyku według Międzynarodowego Biuletynu Rachunkowości.

Mariska Krukkert, Marketing and Communications w Boon, w Apeldoorn w Holandii, omówiła główny cel strategii marketingowej firmy na rok 2021, którym było zwiększenie zaangażowania klientów i pracowników. W szczególności firma przeniosła swoją uwagę z firmy, która wysyła informacje tylko do klientów i pracowników, na firmę, która dodatkowo poszukuje interakcji z obydwoma.

Cara Pyper, Global Head of Marketing Suntera Global, Russell Bedford’s Isle of Man, omówiła podniesienie profilu grupy po przebudowie nazewnictwa i brandingu. Cara mówiła o skupieniu się grupy na środowisku, społeczeństwie i zarządzaniu (ESG) podczas pandemii. Grupa przeprowadziła szereg kampanii wspierających cele ESG, w tym wprowadzenie sprzątania plaż w biurach na Kajmanach i współpracę z lokalnymi szkołami, aby stworzyć duże rzeźby ryb z odpadów plastikowych.

Heather Kunz, Marketing and Business Development Manager w WBL, członek Russell Bedford’s Atlanta, USA, mówił o znaczeniu dokładnych badań wspierających kampanie firmy, zamiast opierania ich na założeniach, które często mogą być wypaczone. Heather opowiedziała również o nowym systemie zarządzania wprowadzonym w firmie, aby pomóc zespołom ds. marketingu i rozwoju biznesu pracować bardziej efektywnie, jednocześnie poprawiając widoczność pod względem realizacji miesięcznych celów.

„Zespoły marketingowe naszych firm na całym świecie są powiewem świeżego powietrza, konsekwentnie wykraczającym poza granice, kładąc na stół ciekawe nowe pomysły” – stwierdziła Susan Baron, kierownik ds. marketingu i komunikacji w Russell Bedford. CEO, Stephen Hamlet dodał: „Wśród członków jest tak duża różnorodność, ale z wieloma cechami wspólnymi. Rekrutacja nadal stanowi wyzwanie dla kilku firm, a zespoły marketingowe są coraz częściej wzywane do przyciągnięcia uwagi potencjalnych nowych rekrutów. To trudne, ale dzięki zebraniu się i dzieleniu się tymi wyzwaniami pojawiają się praktyczne rozwiązania i nowe pomysły. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w kolejnym wspaniałym spotkaniu!”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiany w cenach transferowych w ramach Polskiego Ładu. Część II - Russell Bedford https://t.co/cjAykIp0z8
RB__Poland Przeciwdziałanie nielegalnemu zatrudnieniu – walka z szarą strefą w Polskim Ładzie - Russell Bedford https://t.co/ObA05dxkuX
RB__Poland @RBakiewicz @tterlikowski *Ferowanie, nie forowanie.
RB__Poland Co z błędami księgowych spowodowanymi przez przepisy tzw. Polskiego Ładu? - Russell Bedford https://t.co/5HNFd3ZM9p