wtorek, 22 czerwiec 2021 08:15

Russell Bedford Poland w XIX edycji rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

"Covid niestraszny kancelariom" – takie hasło towarzyszyło publikacji wyników XIX edycji rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanego przez Rzeczpospolitą. Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka, mimo trudnego 2020 r., zajęła wysokie miejsca w zestawieniach.

W rankingu kancelarii według liczby adwokatów i radców prawnych uplasowaliśmy się na zaszczytnym 100 miejscu na aż 307 typowanych zespołów! W rankingu kancelarii według liczby prawników zajęliśmy 99. miejsce. Z roku na rok rozwijamy się, aby móc jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam zadania. Ma to swoje odzwierciedlenie w wynikach kolejnych największych rankingów w skali krajowej.

Niezmiernie nam miło, że jesteśmy również w tym roku obecni w tym prestiżowym zestawieniu.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Co należy wiedzieć o prostej spółce akcyjnej oraz jakie są jej wady i zalety? - Russell Bedford https://t.co/0CxNXkMN1o
RB__Poland Przedsiębiorcy dyskutowali na temat zmian podatkowych Polskiego Ładu – nowe zasady rozliczania składki zdrowotnej w… https://t.co/ju5uHHU8AI
RB__Poland Nowe formy zwolnień z kas w związku pakietem e-commerce - Russell Bedford https://t.co/jmQrLTffGs