poniedziałek, 08 luty 2021 08:17

Razem jesteśmy silniejsi – podsumowanie działalności sieci Russell Bedford

Raport Global Performance 2020 pokazuje niespotykany rozwój grupy Russell Bedford. Mimo bezprecedensowych trudności, wszystkie wskaźniki wzrostu idą do góry. Szczególnie w ciężkich czasach kryzysu przynależność do silnej sieci jest niezmiernie ważna i pomaga przetrwać na rynku.

Jak wskazuje podsumowanie minionego roku, sieć wzrosła o 13%, poprzez dodanie 14 członków. Nasze przychody zbliżają się obecnie do 600 mln USD; ujawniając 13% wzrost w stosunku do 2019 r.

W Europie zaobserwowano wzrost przychodów o 9%

W Północnej Afryce jest to wzrost o 2%

W Ameryce Łacińskiej – 21%

W Azji i w rejonie Pacyfiku – 49%

W Afryce odnotowano 32% wzrost dochodów

Na Środkowym Wschodzie – 15%

Wzrost personelu odnotowano na poziomie 3%.

„Chociaż wzrost w statystykach stanowi ważny powód do świętowania, to istnieje też wiele innych czynników, które składają się na unikalność sieci – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Ostatni rok był trudny dla wszystkich. Jednak przebijało się przez niego poświęcenie, odporność i wspólnota naszych ludzi. Mimo bezprecedensowych trudności, osiągnęliśmy tak wiele. Nasze cele i zadania muszą zawsze być zgodne z naszymi podstawowymi wartościami i utrzymaniem jakości i kultury sieci”.

Aby utrzymać wysoką wartość, wprowadzono szereg dodatkowych rozwiązań i narzędzi dla członków grupy.

  • Pomyślnie przeniesiono wszystkie fizyczne konferencje do wydarzeń online
  • Dla członków sieci stworzono program rozwoju zawodowego
  • Wprowadzono zarządzanie kryzysowe w związku z Covid-19. Na stronie Russell Bedford pojawiają się aktualizacje dostępne dzięki specjalnej platformie do dzielenia się wiedzą i spostrzeżeniami, organizowane są codzienne briefingi prasowe, specjalne wydarzenia online (w tym dotyczące rozwoju biznesu, przywództwa, zdrowia i dobreg samopoczucia)
  • Rozwijane są działalnia CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu. Powstała kampania #RBcares – przekazanie darowizny dla Bejrutu, Libanu.

wzrost1

wzrost

grafika

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Jeszcze w tym roku ma ruszyć Krajowy System e-Faktur (KSeF) - Russell Bedford https://t.co/EXKrN5n0Zp
RB__Poland Nowości w Tarczy 7.0. - Russell Bedford https://t.co/DToqBUoi6H
RB__Poland Podatkowe FAQ. Jak rozliczać ulgę dla młodych? - Russell Bedford https://t.co/W4q5rHTOhy
RB__Poland UODO wskazuje na nieprecyzyjne zapisy noweli kodeksu karnego - Russell Bedford https://t.co/I72mlf0X2Z