środa, 13 styczeń 2021 12:26

Piękna Toskania dołącza do teamu Russell Bedford

Russell Bedford International ogłosiła powołanie Moores Rowland Partners na swoją nową firmę członkowską w Toskanii we Włoszech.

Z siedzibą na 500 mkw., nowoczesnym i centralnie zlokalizowanym biurem w Viareggio, niedaleko Lucca, Pizy i Florencji w Toskanii, Moores Rowland Partners (MRP) jest jedną z wiodących firm konsultingowych w branży jachtowej. Firma obsługuje również klientów krajowych i międzynarodowych z innych branż, od mody i dóbr luksusowych po papier i skóry. Ma też wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Toskanii, Portofino i Cinque Terre. Struktura czteroosobowej firmy składa się z dwóch odrębnych podmiotów. MRP specjalizuje się w doradztwie podatkowym i korporacyjnym, płacach, księgowości i usługach administracyjnych, a Audit Partners SRL jest niedawno ustanowioną praktyką firmy w zakresie audytu i należytej staranności.

 „Cieszę się, że mogę powitać Moores Rowland Partners w naszej włoskiej sieci – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Niszowa oferta firmy niewątpliwie przyniesie wartość globalnym klientom poszukującym wsparcia we Włoszech. Moores Rowland Partners koncentruje się na międzynarodowym rynku, co sprawia, że firma jest idealnym kandydatem do przyłączenia się do naszej globalnej sieci i nie mogę się doczekać spotkania z zespołem podczas przyszłych wydarzeń. Chciałbym bardzo ciepło powitać firmę Russell Bedford”.

Ezio Vannucci, partner w Moores Rowland Partners, skomentował: „Biorąc pod uwagę fakt, że nasza firma koncentruje się na żeglarstwie i klientach międzynarodowych, przynależność do globalnej sieci sprawdzonych księgowych ma kluczowe znaczenie dla pozycjonowania nas jako czołowej firmy na naszym rynku. Dzięki partnerstwu z Russell Bedford będziemy mogli zaoferować większe wsparcie naszym międzynarodowym klientom i uzyskujemy pewność, że będziemy w stanie zapewnić specjalistyczną wiedzę naszym klientom w dowolnym miejscu na świecie. Rozpoczynając ten nowy rozdział, z niecierpliwością czekamy na podzielenie się naszym doświadczeniem zawodowym i wiedzą na temat rynku i branż w Toskanii z innymi członkami sieci i mamy duże nadzieje na przyszły wzrost i rozwój ”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ministerstwo Sprawiedliwości chce utworzyć Sąd Ochrony Wolności Słowa - Russell Bedford https://t.co/W6ffkXdBOu
RB__Poland Nowe prawo zamówień publicznych – najważniejsze zmiany - Russell Bedford https://t.co/s7GH7V8PSw
RB__Poland Rozszerzenie elementów w lokalnej dokumentacji oraz aktualizacja TPR, czyli kolejne zmiany w cenach transferowych -… https://t.co/2VJMk0zRDg
RB__Poland Nowelizacja ustawy o własności lokali - dłużnicy stracą dach nad głową - Russell Bedford https://t.co/Wh3Gngc88v