środa, 04 listopad 2020 14:10

Russell Bedford rekrutuje pięć nowych firm w pięciu regionach w ciągu jednego miesiąca

Hibiscus Audit Corporation ugruntowała obecność sieci w Japonii. Firma, której biura znajdują się w Tokio i Sapporo, uzupełnia istniejącą praktykę podatkową, księgową i doradczą Russella Bedforda w Tokio; dodając znaczącą wartość do regionu Azji i Pacyfiku.

W następnej kolejności nastąpił też dalszy wzrost w Afryce, a firma Amazon Associates w Zambii rozszerzyła zasięg sieci na piętnaście krajów na tym kontynencie.

Zaledwie kilka dni później firma Belrosaudit, znajdująca się w pierwszej piętnastce w Mińsku na Białorusi, dodała kolejne nowe terytorium do prężnego regionu europejskiego Russella Bedforda, obejmującego teraz 40 krajów.

Wkrótce potem pojawiła się Ameryka Łacińska, z nową, szóstą firmą partnerską w Chile, zatrudniającą około 85 pracowników w biurze w Santiago. Dodanie Addval Consultoría Integral było kluczowe dla strategii regionu, który od kilku lat odniósł znaczny sukces i postęp.

Ten okres imponującego rozwoju zakończył się rekrutacją ugruntowanej i postępowej 30-stki najlepszych praktyk w Bostonie z 17-osobowym zespołem kierowniczym. Świętująca 40. rocznica, wielokrotnie nagradzana LGA, LLP umacnia północnoamerykański region Russella Bedforda.

Prezes RBP Stephen Hamlet podsumował: „Jestem absolutnie zachwycony, mogąc powitać te 5 nowych firm. To był trudny rok dla wszystkich, a jednak w dużej mierze pomógł naszym firmom na całym świecie zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby być połączonym i być częścią globalnej sieci. Dziękuję mojemu zespołowi, a także naszym obecnym członkom, za wszystkie ich wysiłki, szczególnie w tych niepewnych czasach”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Parlament Europejski przyjął przepisy o usuwaniu treści terrorystycznych z Internetu - Russell Bedford https://t.co/VPoFBcQlCf
RB__Poland Ulga abolicyjna – pytania i odpowiedzi - Russell Bedford https://t.co/3rEiN6qEJq
RB__Poland Ponowna aktywacja łańcucha płatności po Covid-19 - Russell Bedford https://t.co/BpE43P0zWp
RB__Poland Procesowe aspekty pozyskiwania dowodów cyfrowych w postępowaniu karnym - Russell Bedford https://t.co/0nUWbFqMHd