środa, 21 październik 2020 12:47

Mocna pozycja Russell Bedford wśród światowych sieci

Ranking International Accounting Bulletin wyróżnia Russell Bedford Inernational jako jedną z najsilniejszych sieci konsultingowych.

Po raz kolejny zajmujemy mocne miejsca w zestawieniu World Networks: staff data, pozycjonującym grupę pod względem przychodów, liczby pracowników, biur i partnerów.

W rankingu zajmujemy 18. miejsce pod kątem przychodów – przychód w 2019 roku wyniósł 525.9 m$, co stanowi wzrost o 5% w stosunku do roku poprzedniego.

Jeśli chodzi o zaplecze i logistykę, to mamy ogółem 7,046 pracowników, co stanowi 5% wzrost w stosunku do roku poprzedniego, 759 partnerów i 352 biura.

Wzrost  i wysokie pozycje wśród wiodących marek to rezultat zespołowej pracy i ogromnej pasji wszystkich pracowników sieci.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przedłużenie terminów przekazania przez niektórych płatników zaliczek na podatek dochodowy i zryczałtowany podatek… https://t.co/p4nsgNrEmE
RB__Poland System Informacji Finansowej ma przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu - Russell Bedford https://t.co/pQWSlUtQJf
RB__Poland Polska na końcu stawki w rankingu Tax Foundation - Russell Bedford https://t.co/3LA2DOh4ZW
RB__Poland BREXIT. Zakup nieruchomości w Wielkiej Brytanii, a ulga mieszkaniowa - Russell Bedford https://t.co/dcwQAujYJ7