środa, 21 październik 2020 12:47

Mocna pozycja Russell Bedford wśród światowych sieci

Ranking International Accounting Bulletin wyróżnia Russell Bedford Inernational jako jedną z najsilniejszych sieci konsultingowych.

Po raz kolejny zajmujemy mocne miejsca w zestawieniu World Networks: staff data, pozycjonującym grupę pod względem przychodów, liczby pracowników, biur i partnerów.

W rankingu zajmujemy 18. miejsce pod kątem przychodów – przychód w 2019 roku wyniósł 525.9 m$, co stanowi wzrost o 5% w stosunku do roku poprzedniego.

Jeśli chodzi o zaplecze i logistykę, to mamy ogółem 7,046 pracowników, co stanowi 5% wzrost w stosunku do roku poprzedniego, 759 partnerów i 352 biura.

Wzrost  i wysokie pozycje wśród wiodących marek to rezultat zespołowej pracy i ogromnej pasji wszystkich pracowników sieci.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
11hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk