poniedziałek, 14 wrzesień 2020 06:29

Dzień frankowicza w Russell Bedford Katowice – bezpłatne konsultacje. Zgłoszenia do 19 października

Zapraszamy na indywidualne spotkania do katowickiego oddziału Russell Bedford Poland. Odbędą się one 22 października 2020 roku. Podczas rozmowy z naszymi prawnikami przedstawimy dostępne możliwości dochodzenia zmiany warunków w umowach zawartych w CHF oraz aktualne kierunki w orzecznictwie w sprawach frankowych.

Jeżeli wasz kredyt we frankach kosztuje coraz więcej, to jest właściwy moment na podjęcie działań. Wskażemy co można zrobić, aby zmniejszyć rosnące koszty kredytu we frankach szwajcarskich zaciągniętego wiele lat temu.

Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne

Przewidywany czas trwania pojedynczej konsultacji wynosi ok. 30 min.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Dla państwa wygody i bezpieczeństwa istnieje również możliwość spotkania online za pośrednictwem szyfrowanego połączenia.

W sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się do 19.10., z panią Moniką Lew, tel. 32 731 34 20, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Russell Bedford Poland
Biuro w Katowicach
ul. Lompy 14
40-040 Katowice

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przedsiębiorcy mogą wnioskować o ulgi w spłacie podatków. Pomoże unijny program - Russell Bedford https://t.co/728NR6P0bB
4hreply
RB__Poland Zbliża się termin wymiany kas rejestrujących starego typu na kasy online. Ogólne zasady odliczania ulgi za zakup -… https://t.co/pT9zFUnEqe
21hreply
RB__Poland CIT dla spółek komandytowych od 2021 roku przesądzony  - Russell Bedford https://t.co/aazlulm5Fq
RB__Poland Przedłużenie terminów przekazania przez niektórych płatników zaliczek na podatek dochodowy i zryczałtowany podatek… https://t.co/p4nsgNrEmE