środa, 29 lipiec 2020 12:35

Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford ogłosiła powołanie GKM (Gomez-Gnali, Mure & Associés) na swoją firmę członkowską w Republice Konga.

Założona w 1998 roku firma GKM Audit & Conseil ma biura w Pointe Noire i Brazzaville, dwóch największych miastach w kraju.

GKM świadczy szeroki wachlarz usług audytorskich, księgowych i konsultingowych, w tym specjalistyczne działy zajmujące się obsługą prawną, doradztwem podatkowym i informatycznym. Firma posiada licencję na przeprowadzanie audytów w całym regionie CEMAC - Wspólnoty Gospodarczej i Walutowej Afryki Środkowej .

Klienci GKM działają w wielu sektorach i obejmują międzynarodowe agencje darczyńców, firmy naftowe i gazowe oraz tytoniowe.

 Z przyjemnością witam GKM w Russell Bedford – komentuje dyrektor generalny Russella Bedforda, Stephen Hamlet. – Sieć poczyniła znaczne postępy we frankofońskiej Afryce Zachodniej. Dołączenie GKM, wraz z powołaniem ARC w Kamerunie w styczniu, znacznie wzmacnia naszą już solidną obecność na kontynencie. Serdecznie witamy André i jego zespół w sieci i życzymy im sukcesów w roli nowych członków.

André Gomez-Gnali, partner zarządzający w GKM Audit & Conseil, dodaje:  – cieszymy się, że możemy rozpocząć nową podróż rozwoju naszej firmy. Wielu naszych klientów prowadzi działalność międzynarodową, dlatego ważne jest, aby zaszczepić zaufanie do naszej zdolności do obsługi w każdym miejscu na świecie. Jeśli chodzi o naszą przyszłą strategię, zamierzamy wykorzystać członkostwo w naszej globalnej sieci, co z pewnością zwiększy wiarygodność naszej firmy na rynkach lokalnych i regionalnych.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Siłownia i sport w czasach zarazy – możliwe, ale pod pewnymi warunkami - Russell Bedford https://t.co/8giojcfbm0
5hreply
RB__Poland Kiedy wrócimy do niższych stawek VAT? - Russell Bedford https://t.co/SxOC1UAZ7a
RB__Poland Z zakończeniem likwidacji spółki należy się pospieszyć - Russell Bedford https://t.co/kwiuGIj7Y9
RB__Poland Czy pracodawca może zobowiązać pracownika do obowiązkowego szczepienia na grypę - Russell Bedford https://t.co/w9inKNA3E3