wtorek, 28 lipiec 2020 08:04

Wysokie pozycje Russell Bedford w rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

W 18. edycji rankingu kancelarii prawnych Rzeczpospolitej wzięła udział rekordowa liczba kancelarii. Aż 312 zespołów stanęło do rywalizacji w klasyfikacji wielkościowej. Russell Bedford wciąż utrzymuje się na wysokich pozycjach.

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k. pod względem liczby prawników ogółem zajęła 107. miejsce! 127. miejsce natomiast przypada nam w zestawieniu pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

Otrzymaliśmy także wyróżnienie za prowadzenie doradztwa prawnego w czasie pandemii. Bardzo nam miło, że nasza strona internetowa i zamieszczane na niej treści dotyczące tarcz antykryzysowych, zostały docenione przez organizatorów rankingu. Wierzymy, że nasze doradztwo, pomogło wielu przedsiębiorcom zrozumieć zawiłe regulacje prawne i znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Zespół Russell Bedford ma jeszcze więcej zapału do pracy i ciekawych pomysłów, dlatego z chęcią będzie stawać w szranki z innymi kancelariami w kolejnych edycjach rankingu.

116310916 731604264050009 6450557519142953415 n

127

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Siłownia i sport w czasach zarazy – możliwe, ale pod pewnymi warunkami - Russell Bedford https://t.co/8giojcfbm0
4hreply
RB__Poland Kiedy wrócimy do niższych stawek VAT? - Russell Bedford https://t.co/SxOC1UAZ7a
RB__Poland Z zakończeniem likwidacji spółki należy się pospieszyć - Russell Bedford https://t.co/kwiuGIj7Y9
RB__Poland Czy pracodawca może zobowiązać pracownika do obowiązkowego szczepienia na grypę - Russell Bedford https://t.co/w9inKNA3E3