poniedziałek, 27 lipiec 2020 10:43

Rzeczpospolita wyróżnia Russell Bedford Poland za działalność w czasach epidemii koronawirusa

Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od dziennika Rzeczpospolita wyróżnienie za nasze publikacje dotyczące prawa antykryzysowego.

Strona i portale społecznościowe Russell Bedford w czasach epidemii są w znacznym stopniu wypełnione relacjami i komentarzami odnośnie szybko zmieniających się przepisów, w szczególności tych regulowanych przez Tarcze antykryzysowe.

Bardzo się cieszymy, że przygotowany przez nas Poradnik antykryzysowy cieszy się tak dużą popularnością. Tak cenne obecnie staramy się przekazywać w jak najbardziej przystępny sposób, tak aby nikt nie pominął ważnych terminów i możliwości skorzystania z pomocy państwa.

W trudnych początkach epidemii udzielaliśmy również porad w ramach akcji Prawnicy Pro Bono, wiedząc jak mogą być one potrzebne. Razem z organizatorami akcji (Dziennik Gazeta Prawna i Forbes) oraz innymi kancelariami precyzyjnie wskazywaliśmy przedsiębiorcom, jakie czynności w danej sytuacji należy podjąć.

Dziękujemy Rzeczpospolitej za wyróżnienie! Możemy obiecać, że nadal będziemy na bieżąco komentować i interpretować kolejne zmiany wprowadzone przez rząd, zarówno z zakresu prawa karnego czy cywilnego, jak i na polu podatków. Jak zwykle gorąco zachęcamy do śledzenia nowych artykułów na naszej stronie w zakładce Aktualności.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland 01.07. – kolejna data wdrożenia elektronicznego systemu KRS - Russell Bedford https://t.co/SPTIrrGa2w
RB__Poland Zapotrzebowanie na specjalistów do spraw prawnych wzrosło w 2020 roku - Russell Bedford https://t.co/YF0Yq7ejVo
RB__Poland Dopuszczalność zatrudnienia członka zarządu na etacie - Russell Bedford https://t.co/IKNwxDHJCD
RB__Poland Projekt ustawy o fundacji rodzinnej w konsultacjach - Russell Bedford https://t.co/h1zruQaipT