czwartek, 28 maj 2020 21:04

Pierwsza konferencja internetowa Russell Bedford International

W reakcji na panującą pandemię grupa Russell Bedford International spotkała się na pierwszej w historii międzynarodowej konferencji.

Raz w roku sieć RBI spotyka się aby podzielić się wiedzą, wymienić doświadczeniami i kontaktami pomiędzy członkami z całego świata. W dobie koronawirusa spotkanie nie było możliwe w realu, dlatego w dniach 14-15 maja 2020 r. odbyło się w trybie zdalnym. W pierwszej konferencji internetowej uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli firm członkowskich z prawie 60 krajów. Wydarzenie otworzył Bruce Saward, globalny przewodniczący RBI i partner zarządzający w Saward Dawson. Następnie mogliśmy wysłuchać ciekawych wykładów i uczestniczyć w międzynarodowych dyskusjach. Wykład Innowacja jako usługa poprowadził Ed Frank, CEO Axis Innovation, na opodatkowaniu gospodarki cyfrowej skupiła się Tatiana Falcao z European University Institute, przeglądu bieżących międzynarodowych kwestii podatkowych dokonał Jeremy Mindell, dyrektor Primondell Ltd. Sharon Abrahams z Legal Talent Advisors LLC zatrzymała uwagę uczestników na bardzo ważnym zagadnieniu, a mianowicie inteligencji emocjonalnej, która w dobie kryzysu jest w biznesie szczególnie ważna.

Ogromnie cieszymy się z możliwości uczestniczenia w konferencji i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się z naszymi kolegami już na żywo.

#takingyoufurther

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV
RB__Poland Zarząd przymusowy jako zabezpieczenie majątkowe - narzędzie do przejmowania firm czy realna pomoc dla przedsiębiors… https://t.co/qbPT29C5yP
RB__Poland Nieskładanie sprawozdań może się skończyć nawet likwidacją spółki – postępowanie przymuszające z KRS - Russell Bedf… https://t.co/Wydi2GhcZE