środa, 13 maj 2020 06:20

Russell Bedford w czołówce najważniejszych ogólnoświatowych sieci

Grupa Russell Bedford International znalazła się w dwudziestce największych sieci międzynarodowych, według prestiżowego zestawienia Accountancy Age.

Top 20 międzynarodowych sieci 2019 Accountancy Age w zakresie rachunkowości promuje doskonałość w branży rachunkowej na całym świecie poprzez uszeregowanie organizacji rachunkowych według łącznego rocznego dochodu ogółem.

Dane są zbierane z indywidualnych kwestionariuszy, stron internetowych i innych publicznie dostępnych materiałów. Ranking został opracowany na podstawie danych zebranych jesienią 2019 r.

Badania, rankingi i pisemne analizy tego projektu zostały ukończone przez niezależnego współpracownika Accountancy Age, Philipa Smitha.

W zestawieniu najbardziej licząych się sieci międzynarodowych nie zabrakło Russell Bedford International. Sieć skończyła rok 2019 z dochodami na poziomie 499 mln USD, zaliczając 2,5% wzrostu. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Nieskładanie sprawozdań może się skończyć nawet likwidacją spółki – postępowanie przymuszające z KRS - Russell Bedf… https://t.co/Wydi2GhcZE
RB__Poland Sąd Najwyższy o wpływie prolongaty terminu zapłaty na rozpoczęcie biegu przedawnienia - Russell Bedford https://t.co/qlo8IEODh0
RB__Poland Zmiany w katalogu przypadków wymagających pozwolenia na budowę albo zgłoszenia  – nowelizacja prawa budowlanego - R… https://t.co/DpL9hxNLal