wtorek, 12 maj 2020 08:25

Moc połączenia: Russell Bedford uruchomił swoją pierwszą wirtualną Happy Hour

W miarę rozwoju sieci i dostosowywania się do ciągle zmieniających się praktyk pracy, zespół Russell Bedford aktywnie pracuje nad opracowaniem nowych strategii i koncepcji, które zapewnią członkom sieci nadal oczekiwaną wartość członkostwa.

W ciągu ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, że nasi członkowie naprawdę cenią pozostawanie w kontakcie z innymi członkami, co doprowadziło nas do zorganizowania internetowej imprezy społecznościowej.

W piątek, 24 kwietnia 2020 r., ponad 70 przedstawicieli firm członkowskich Russell Bedford z całego świata spotkało się online podczas naszej pierwszej wirtualnej Happy Hour.

Członkowie podzielili się niektórymi wyzwaniami, przed którymi stanęli, dostosowując się do nowych norm. Opowiedzieli także swoje historie związane z lockdown. Niektórzy zaprosili swoje rodziny, a inni podzielili się poradami, jak sobie radzą w niekiedy trudnych okolicznościach. Ogólny nastrój był optymistyczny i pełen nadziei na rychły koniec zamrożenia gospodarki.

Sukces tego wydarzenia potwierdza znaczenie interakcji społecznych, aspektu naszej globalnej sieci, który zawsze był na czele naszego systemu wartości – współpraca jest jedną z naszych podstawowych wartości biznesowych. I choć wszyscy chcemy wrócić do czasu, kiedy możemy być razem, na razie staramy się jak najlepiej radzić sobie w trudnej sytuacji.

Czego więc nauczyliśmy się z naszej pierwszej Happy Hour?

Dowiedzieliśmy się, że nawiązywanie kontaktów ze współpracownikami, nawet gdy odbywa się to za pomocą ekranu komputera, jest niezwykle budujące.

Wysłuchanie współpracowników naprawdę pomaga poczuć się mniej osamotnionym we własnych wyzwaniach i czerpać inspirację z tego, jak inni podchodzą do problemów.

Blokada wyzwoliła dużą kreatywność w zakresie rozwiązywania problemów. Nasi członkowie muszą szybko reagować na nowe wyzwania i robią to z zaskakującą łatwością i sukcesem.

Utrzymywanie kontaktu i wzajemne sprawdzanie się nigdy nie było tak ważne; żadna firma nie chce, aby ich pracownicy wpadali z sieci kontaktów.

Musimy upewnić się, że komunikujemy się skutecznie i słuchamy się nawzajem. Ważne jest znajdowanie radości w małych rzeczach, przy jednoczesnym ciężkim wysiłku, aby zrównoważyć obciążenia pracą z innymi zobowiązaniami. Pamiętajmy o uśmiechu, nawet jeśli na razie może być tylko wirtualny. Opierajmy się na ludziach wokół nas, gdy ich potrzebujemy, będąc jednocześnie wsparciem dla innych, gdy nas potrzebują.

Dostosowujemy się do tych dziwnych czasów, ale to nie musi oznaczać, że nie możemy się w nich rozwijać.

Happy Hour zakończyła fantastyczna interpretacja „Imagine” Johna Lennona przez naszego „pianistę”, syna jednego z naszych meksykańskich partnerów – to znakomite zwieńczenie bardzo szczególnej godziny kontaktu z członkami Russella Bedforda.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford z 6% wzrostem! - Russell Bedford https://t.co/CCiYOadd53
RB__Poland PFR dofinansuje restrukturyzowane spółki komandytowe - Russell Bedford https://t.co/JlvBXRkk0N
RB__Poland Mocna pozycja Russell Bedford wśród światowych sieci - Russell Bedford https://t.co/10NokoVSrU
RB__Poland Sprawozdanie z działalności według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 9. - Russell Bedford https://t.co/ktCHi9ZfK5