poniedziałek, 04 maj 2020 12:08

Członkostwo w sieci z perspektywy nowego członka

Deana Salo, dyrektorka Craig Kaiser z Chicago, wyjaśnia dlaczego warto przyłączyć się do międzynarodowej sieci i dlaczego powinna to być sieć Russell Bedford.

Sukces biznesu międzynarodowego zależy w bardzo dużej mierze od międzykrajowych, a nawet międzykontynentalnych połączeń. Russell Bedford International dba o nie wyjątkowo, między innymi poprzez coroczną konferencję zrzeszającą członków z całego świata, jak też zaproszonych gości. Podczas jednej z konferencji, w październiku 2018, grupą zainteresowała się firma Craig Kaiser, która niebawem dołączyła do grona RBI. Deana Salo, zapytana o to, co wyróżnia sieć spośród innych, kieruje uwagę na najważniejszy czynnik: ludzi i ich relacje. „Mam poczucie ich autentyczności – mówi o pozostałych członkach sieci dyrektorka Craig Kaiser – wszyscy tutaj pomagają sobie nawzajem".

Polecamy najnowszy filmik w kanale RBI Live na YouTubie.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford z 6% wzrostem! - Russell Bedford https://t.co/CCiYOadd53
RB__Poland PFR dofinansuje restrukturyzowane spółki komandytowe - Russell Bedford https://t.co/JlvBXRkk0N
RB__Poland Mocna pozycja Russell Bedford wśród światowych sieci - Russell Bedford https://t.co/10NokoVSrU
RB__Poland Sprawozdanie z działalności według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 9. - Russell Bedford https://t.co/ktCHi9ZfK5