czwartek, 26 marzec 2020 09:31

Russell Bedford Poland wśród największych firm doradztwa podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

Wzięliśmy udział w XIV edycji rankingu firm doradztwa podatkowego, gdzie zostały podsumowane nasze najważniejsze osiągnięcia za 2019 r.

Według Dziennika Gazety Prawnej znaleźliśmy się na 13. miejscu w rankingu w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami). Najważniejszymi kryteriami poddanymi ocenie były: liczba doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, biegłych rewidentów oraz pozostałych pracowników. Ważnymi kwestiami były też: przychody oraz liczba klientów.

W takich chwilach jak ta, szczególnie wierzymy w prawdziwość cytatu L. Lacocca: „klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie.” Dlatego właśnie brawa należą się całemu naszemu zespołowi wybitnych specjalisów z dziedziny prawa podatkowego.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Sprawdź, czy będziesz mógł skorzystać z estońskiego CIT-u - Russell Bedford https://t.co/OX7xDiLWD4
17hreply
RB__Poland VAT na czasopisma specjalistyczne zostaje na poziomie 8% - Russell Bedford https://t.co/wKWLZbkdqR
RB__Poland Od 24 lipca br. obowiązywać będą wyższe opłaty za decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. - Russell… https://t.co/LUwuVEeYZC