czwartek, 26 marzec 2020 09:31

Russell Bedford Poland wśród największych firm doradztwa podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

Wzięliśmy udział w XIV edycji rankingu firm doradztwa podatkowego, gdzie zostały podsumowane nasze najważniejsze osiągnięcia za 2019 r.

Według Dziennika Gazety Prawnej znaleźliśmy się na 13. miejscu w rankingu w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami). Najważniejszymi kryteriami poddanymi ocenie były: liczba doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, biegłych rewidentów oraz pozostałych pracowników. Ważnymi kwestiami były też: przychody oraz liczba klientów.

W takich chwilach jak ta, szczególnie wierzymy w prawdziwość cytatu L. Lacocca: „klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie.” Dlatego właśnie brawa należą się całemu naszemu zespołowi wybitnych specjalisów z dziedziny prawa podatkowego.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Setki tysięcy nowojorczyków bez zasiłku dla bezrobotnych. Przez przestarzałą technologię. https://t.co/EVSUnidwZy
6mreply
RB__Poland Dofinansowanie podmiotów gospodarczych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej - Russell Bedford https://t.co/q41E6O6nSm
RB__Poland @Forbes zaprasza na tę akcję, w której uczestniczymy! :) https://t.co/B6MJBuRkLW
RB__Poland Umowy najmu a koronawirus - w praktyce - Russell Bedford https://t.co/hxQZjnDPQy