środa, 26 luty 2020 07:56

Russell Bedford International umacnia pozycję w Angoli

Globalna sieć profesjonalnych usług Russell Bedford International dodaje angolską firmę RBA - Auditores & Consultores, Lda. do regionu Afryki Subsaharyjskiej.

Z siedzibą w stolicy Luandzie, RBA - Auditores & Consultores działała do tej pory jako oddział firmy członkowskiej Russella Bedforda w Lizbonie.

Nowo zrestrukturyzowana praktyka w Luandzie, prowadzona przez specjalistę podatkowego Carlosa Florêncio, koncentruje się na rachunkowości, audycie, doradztwie podatkowym i doradztwie biznesowym. Firma wspiera także inwestorów zagranicznych, których pociąga prognozowany wzrost gospodarki Angoli.

– To kolejny fantastyczny rozwój pozycji Russella Bedforda w Afryce – komentuje dyrektor generalny Russell Bedford Stephen Hamlet. – Jest to obszar, w którym obserwujemy ekspansję w ostatnich latach. RBA wykazała się wielką determinacją i starannością w rozwijaniu się do poziomy firmy, którą są dzisiaj. Udało się to w ciągu zaledwie kilku lat, więc tym bardziej gratuluję im pełnego statusu członka.”

Carlos Florêncio, partner zarządzający w RBA, dodał: – jest nam niezmiernie miło zyskać to uznanie dzięki sieci Russell Bedford. Z niecierpliwością oczekujemy dalszego utrzymywania bliskich relacji, które rozwinęliśmy z naszymi międzynarodowymi partnerami, aby wspierać nasze wspólne cele biznesowe.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Sprawdź, czy będziesz mógł skorzystać z estońskiego CIT-u - Russell Bedford https://t.co/OX7xDiLWD4
18hreply
RB__Poland VAT na czasopisma specjalistyczne zostaje na poziomie 8% - Russell Bedford https://t.co/wKWLZbkdqR
RB__Poland Od 24 lipca br. obowiązywać będą wyższe opłaty za decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. - Russell… https://t.co/LUwuVEeYZC