środa, 15 marzec 2017 19:21

Russell Bedford po raz kolejny partnerem Banku Światowego przy projekcie Doing Bussines

W tym roku, w ramach kontynuacji strategii promocji naszej marki Russell Bedford po raz kolejny włączono jako globalnego partnera projektu Banku Światowego "Doing Business". W projekcie bierzemy udział nieustannie od od 2009 roku.

 

Projekt ten ma na celu zapewnienie obiektywnych miar regulacji gospodarczych oraz ich wykonywania w 190 krajach i wybranych miast poziomie krajowy i regionalny.

Bank Światowy zatrudnia zespół koordynatorów/redaktorów, ale każdego roku, informacje badawczy pochodzi z dobrowolnych wzmianego profesjonalnych firm usługowych na całym świecie.

Niektóre zakresy są oznaczone logiem partnerów, takich jak PwC, KPMG i Russell Bedford, dlatego, że ich wsparcie w projekcie jest w skali globalnej.

W tym roku Russell Bedford po raz kolejny zostały zaproszone do udziału wspierając dział zajmujący się problematyką podatkową.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx